REKLAMA

Data publikacji: 18 mar 2023

[WIDEO] Lider Winnica zaprasza na pielgrzymkę biegową

[WIDEO] Lider Winnica zaprasza na pielgrzymkę biegową

Lider Winnica ma propozycję dla osób, które chcą łączyć rozwój fizyczny z duchowym. 13 maja odbędzie się pielgrzymka Biegiem do Maryi. Tym razem celem jest sanktuarium w Sierpcu. Trasa będzie liczyć 100 km. Można zapisać się na cały dystans lub wziąć udział w sztafecie żeńskiej i męskiej (odcinki po 5-7km).

Organizatorzy zapewniają: wodę, izotoniki, batony, dojazd i powrót autokarem, opiekę księdza, obiad na zakończenie pielgrzymki, koszulki z logo biegu.

Zapisy przez messenger lub kontakt osobisty z organizatorem.

Trzy poprzednie edycje biegu cieszyły się dużym zainteresowaniem, a uczestnicy podkreślają w swoich świadectwach, że było to niezwykłe przeżycie:

Przez trud włożony w „Biegu do Maryi” miałam nadzieję na wysłuchanie niesionych w sercu intencji. To piękny czas przebywania z ludźmi, którym przyświeca wspólny cel. Dla mnie pielgrzymkowy bieg był sprawdzianem ile mogę dać z siebie, ile pokonać kilometrów. Okazuje się, że Maryja uskrzydla i można dużo osiągnąć, jeśli się tylko wierzy.

Ania (źródło: www.liderwinnica.pl)

(...)Na pielgrzymce doświadczam na każdym kroku wspólnoty, troski o drugiego, miłosiernie wyciągniętej dłoni od każdego uczestnika i oczywiście tego rozpromienienia na naszych twarzach, to jest coś niesamowitego...

Mariusz (źródło: www.liderwinnica.pl)

Zachęcamy do oglądania relacji wideo z poprzedniej edycji biegu.

https://youtu.be/J5V9-4sZpcQ

Link do wydarzenia na Facebooku: Biegiem do Maryi - Sierpc 2023 100 km | Facebook

Tagi: #Biegiem do Maryi #lider winnica #Pielgrzymka #Sztafeta

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy