REKLAMA

Data publikacji: 4 kwi 2020

WAŻNE: LOKALNE PRODUKTY W DOBIE ŚWIATOWEGO KRYZYSU !

WAŻNE: LOKALNE PRODUKTY W DOBIE ŚWIATOWEGO KRYZYSU !

Pandemia spowodowana wirusem COVID-19 to przede wszystkim szereg nowych nakazów i zakazów przemieszczania się mających na celu służyć ochronie zdrowia i życia. Nikt nie odkryje tu novum pisząc, że gdy wszystko wróci do "normalności" zderzymy się z kryzysem ekonomicznym i gospodarczym, dlatego jako portal pultusk.news apelujemy do wszystkich naszych Czytelników, by przy świadomym wyborze produktów wspierać lokalnych przedsiębiorców a także korzystać z lokalnych usługodawców. Tym samym sprawimy, że nasz sąsiad, sąsiadka, znajomy, kolega zachowa swoje miejsce pracy a przedsiębiorcy płacąc podatki w naszym mieście będą wzbogacać jego budżet.

W Pułtusku nie brakuje również firm, które zajmują się produkcją na skalę ogólnopolską a czasami nawet ogólnoświatową. Nie chcemy wymieniać firm z nazwy, wszyscy je znamy. Są to firmy dobrze znane w branży mleczarskiej, meblarskiej, budowlanej, oraz innych.

Tym samym zachęcając do wspierania lokalnych przedsiębiorstw oraz punktów usługowych nie namawiamy też do bojkotu dużych dyskontów handlowych, które są miejscem pracy dla wielu Polaków.

Słowo patriotyzm ostatnimi czasy przez walki oraz spory polityczne straciło na swoim znaczeniu, dla niektórych stało się wyświechtanym sloganem wyborczym. Świat w którym proces globalizacji odgrywał kluczową rolę ekonomiczną stanął w obliczu epidemii, której skutki ciężko oszacować. Światowy kryzys finansowy wydaje się uchodzić za pewnik, dlatego też gorąco zachęcamy do lokalnego patriotyzmu- bycia świadomym konsumentem i dokonywania świadomych wyborów.

W tym miejscu pragniemy zachęcić wszystkich do zainstalowania w swoim telefonie aplikacji POLA, która po zeskanowaniu kodu kreskowego dostarczy nam wszystkich niezbędnych informacji o produkcie.

Tagi: #Pola #Pułtusk #sklep #zakupy

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy