REKLAMA

Data publikacji: 7 sie 2020

WANDALE ZDEMONTOWALI ELEMENTY BARIEREK

WANDALE ZDEMONTOWALI ELEMENTY BARIEREK

Dzisiejszej nocy nieznani sprawcy zdemontowali fragmenty barier ochronnych, które ciągną się przez kładkę dla pieszych nad Narwią. O akcie wandalizmu informuje Urząd Miejski w Pułtusku.

Sprawcy, którzy zapewne dzięki kamerom monitoringu niebawem zostaną ustaleni, w kilku miejscach odkręcili metalowe elementy i porozrzucali je po okolicy. Elementy zostały odnalezione i zebrane, jednak uszkodzenia są widoczne w kierunku kładki dla pieszych od strony Popław, wzdłuż ulicy Gajkowicza.

Ktoś musiał mieć wiele niespożytej energii i cierpliwości, aby zadać sobie trud odkręcenia mocowań kilku elementów i dodatkowo porozrzucać je. Sprawcy, powinni przyznać się do czynu i naprawić uszkodzone mienie. Barierki służą bezpieczeństwu użytkowników kładki. Naprawa, to kolejne koszty, poniesione z budżetu gminy. Łatwo narzekać, że mogłoby być ładniej, lepiej, jednak nie osiągniemy żadnych efektów jeśli nie poszanujemy wspólnego otoczenia i poczynionych inwestycji w kierunku poprawy estetyki miasta i bezpieczeństwa jego mieszkańców.

Urząd Miejski w Pułtusku wystosował apel do wszystkich mieszkańców naszej gminy z prośbą o niezwłoczne reagowanie na takie zjawiska, o wspólnotową dezaprobatę dla aktów wandalizmu oraz zgłaszanie szkód funkcjonariuszom Straży Miejskiej lub Policji.

Foto: UM Pułtusk

Tagi: #most dla pieszych #poszukiwani sprawcy #Pułtusk #wandalizm

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy