REKLAMA

Data publikacji: 15 mar 2023

UWAGA! UWAGA! PUŁTUSZCZANKI!

UWAGA! UWAGA! PUŁTUSZCZANKI!

FUKS PUŁTUSK ogłasza nabór do nowych grup treningowych. Swoją przygodę z piłką nożną mają szansę rozpocząć wszystkie dziewczęta urodzone w latach 2014/2015 oraz 2016/2017.

FUKS PUŁTUSK na przestrzeni ostatnich 7 lat prowadził szkolenie w zakresie piłki nożnej kobiet. Kadrę trenerską tworzą zarówno doświadczeni trenerzy jak i młode zawodniczki/świeżo upieczone trenerki, które będą służyły demonstracją techniki oraz boiskowym doświadczeniem. W swoich szeregach mamy także trenera, który zdobywał doświadczenie w sztabie Reprezentacji Polski Kobiet U19, na stażu w VFL Wolfsburg oraz w Kobiecych Reprezentacjach Mazowsza.

Jeszcze w tym roku będziemy prowadzić w klubie także szkolenie w piłkarskim treningu indywidualnym dla wyróżniających zawodniczek w zakresie techniki piłkarskiej, motoryki, rozumienia gry oraz prewencji urazów. Dla najlepszych istnieje możliwość awansu do starszych drużyn ligowych.

Więcej Informacji można zasięgnąć pod numerami telefonów zamieszczonych na plakacie.

TRENINGI NABOROWE ODBĘDĄ SIĘ 3, 6, 13 KWIETNIA (PONIEDZIAŁKI I CZWARTKI) G. 16:15 SKRZATY 2016/2017 I G. 17:30 ŻAKI 2014/2015 NA BOISKU PRZY PSP NR 3 W PUŁTUSKU (PRZY AL. TYSIĄCLECIA)

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA DOCELOWO DO 20 DZIEWCZĄT NA GRUPĘ

PRZYJDŹ DO NAS PO UŚMIECH I RADOŚĆ JAKIE NIOSĄ TRENINGI W DRUŻYNACH MŁODZIEŻOWYCH FUKS PUŁTUSK.

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy