REKLAMA

Data publikacji: 22 wrz 2020

UWAGA NA ZŁODZIEI. 5 OSÓB POSZKODOWANYCH

UWAGA NA ZŁODZIEI. 5 OSÓB POSZKODOWANYCH

W minionym tygodniu na terenie powiatu pułtuskiego doszło do pięciu kradzieży.

18 września na terenie naszego powiatu doszło do dwóch kradzieży. W Pułtusku, po uprzednim wyłamaniu zamka w drzwiach wejściowych dostali się do wnętrza mieszkania skąd dokonali kradzieży mienia działając na szkodę mieszkanki Pułtuska.

Tego samego dnia, nieznani sprawcy ukradli pieniądze ze sklepu w Pokrzywnicy. Wyłamali dolną płytę typu plexi w drzwiach wejściowych do sklepu i tak dostali się do środka.

15 września nieznani sprawcy wykorzystali nieuwagę kierowcy, który pozostawił na terenie Pułtuska otwarty samochód. Sprawcy z wnętrza otwartego samochodu marki Chrysler dokonali kradzieży mienia działając na szkodę mieszkańca Warszawy.

Tego samego dnia, nieznani sprawcy okradli dom na terenie gminy Winnica. Po uprzednim podważeniu drzwi balkonowych dostali się do wnętrza domu skąd dokonali kradzieży mienia działając na szkodę mieszkańca powiatu pułtuskiego.

14 września łupem nieznanych sprawców padł samochód marki BMW. Do kradzieży doszło na terenie gminy Gzy. Poszkodowany to mieszkaniec powiatu pułtuskiego.

Opr. na podst. info pras. KPP w Pułtusku

Tagi: #auto #dom #kradzież #Policja

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy