Data publikacji: 12 maj 2026
Uwaga kierowcy! Mundurowi dziś obserwują ruch w Pułtusku z ICAM
Na drogach powiatu pułtuskiego prowadzone są dziś (12 maja 2026 roku) działania „Bezpieczne przejście”. Policjantów wspiera nowoczesny system ICAM, który umożliwia skuteczne monitorowanie zachowań kierowców, pieszych oraz rowerzystów.
Kamery monitorujące ICAM są wykorzystywane podczas działań prowadzonych przez policjantów na drogach powiatu pułtuskiego. Funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu, we współpracy z policjantami ruchu drogowego, obserwują zachowania kierowców, pieszych i rowerzystów oraz rejestrują przypadki łamania przepisów.
Działania mają na celu kontrolę przestrzegania przepisów ruchu drogowego, szczególnie w rejonie przejść dla pieszych. System ICAM umożliwia dokumentowanie wykroczeń oraz wspiera policjantów w podejmowaniu interwencji.
Policja przypomina o konieczności zachowania ostrożności na drodze i stosowania się do obowiązujących przepisów.
Opr. na podstawie KPP Pułtusk kom. Milena Kopczyńska/MS
autor: Aleksandra Królak
Tagi: #Pułtusk #bezpieczne przejście #ICAM #Kamery monitorujące
Bądź na bieżąco, obserwuj nas na
Google News
Zobacz także
Komentarze
Dodaj komentarz jako pierwszy