REKLAMA

Data publikacji: 10 mar 2023

UKRYWAŁ SIĘ W SZAŁASIE ABY UNIKNĄĆ WIĘZIENIA

UKRYWAŁ SIĘ W SZAŁASIE ABY UNIKNĄĆ WIĘZIENIA

40-latek tak bardzo chciał uniknąć kary za popełnione przestępstwa, że ukrył się w lesie. Zbudował tam szałas, w którym mieszkał od kilku tygodni. W trakcie zatrzymania poszukiwany miał przy sobie narkotyki. Niebawem mężczyzna zamieni szałas na celę w zakładzie karnym.

Mundurowi z Posterunku Policji w Goworowie otrzymali nakaz zatrzymania mężczyzny, który był poszukiwany do sprawy narkotykowej, przez sąd. Mężczyzna miał do odbycia karę 2 lata więzienia.

Sprawdzenie adresu zamieszkania oraz miejsc, gdzie mógł on przebywać nie przyniosło oczekiwanego efektu, jednak policjanci dalej prowadzili działania. Upór mundurowych doprowadził ich do lasu na terenie gm. Goworowo.

Okazało się, że mężczyzna był na tyle zdesperowany, aby uniknąć kary więzienia, że w środku lasu wybudował szałas, w którym mieszkał od kilku tygodni. 40-latek nie krył zdziwienia, gdy zobaczył policjantów. W trakcie czynności policjanci znaleźli przy nim narkotyki.

Poszukiwany został doprowadzony do jednego z zakładów karnych, w którym spędzi dłużej niż najbliższe 2 lata, ponieważ będzie odpowiadał dodatkowo za posiadanie znalezionych przy nim w trakcie zatrzymania narkotyków.

Autor: kom. Tomasz Żerański / Foto KMP w Ostrołęce

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy