REKLAMA

Data publikacji: 30 paź 2019

UCZNIOWIE PRUSA NA TARGACH BRANŻY FRYZJERSKIEJ #ONHAIR W WARSZAWIE

UCZNIOWIE PRUSA NA TARGACH BRANŻY FRYZJERSKIEJ #ONHAIR W WARSZAWIE

W niedzielę 20.10.2019 r. klasy pierwsze w zawodzie Technik usług fryzjerskich w towarzystwie nauczycielek: Edyty Jaskulskiej i Agnieszki Służały, odwiedziły coroczną edycję targów branży fryzjerskiej #ONHAIR w Warszawie.

Uczniowie mieli możliwość obserwowania w Strefie ucznia zadań konkursowych z zakresu strzyżeń oraz upięć wykonywanych przez przyszłych adeptów sztuki fryzjerskiej. Ponadto wrażenie zrobiło na widzach międzynarodowe grono profesjonalistów biorących udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach Artystów Fryzjerstwa i Międzynarodowych Mistrzostwach Golenia Brzytwą. Uczniowie mieli także możliwość obserwowania modeli w pełnej charakteryzacji na licznych pokazach scenicznych.

Ekscytację wywołała możliwość zrobienia sobie zdjęć z topowymi artystami w dziedzinie fryzjerstwa, np. z Jagodą Korzeniewską.
Międzynarodowe targi to okazja do zapoznania się z trendami i nowościami prezentowanymi przez wystawców z kraju i zagranicy. Ważna z punktu widzenia edukacyjnego była Strefa nauczyciela, w której odbywały się szkolenia z ekspertami branży fryzjerskiej prezentujące wysoki poziom merytoryczny.

Spacerując po hali Global Expo, w której odbywały się targi, mieliśmy również możliwość obejrzenia pełnej gamy narzędzi i przyborów, jak nożyce, maszynki do strzyżenia, aparaty fryzjerskie (wszelkiego rodzaju urządzenia zasilane prądem), główki, szczotki, spinki, fartuchy, farby koloryzujące, kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji w obniżonych cenach, akcesoria do makijażu oraz m.in. ekskluzywne, designerskie wyposażenie salonów fryzjerskich, co można zobaczyć na zdjęciach.

Od strony związanej z reklamą można by o tego typu targach pisać bez końca, gdyż są one skarbnicą pomysłów, wykorzystania najnowszych technologii oraz wszelkich form reklamy wizualnej.
Targi, to gra świateł, muzyka, prowadzone na żywo pokazy, koncerty, konkursy, mnóstwo materiałów i gadżetów reklamowych w postaci folderów, ulotek, katalogów, próbek, toreb czy pełnowartościowych produktów wydawanych za darmo.
Możliwość zobaczeni z bliska i porównania wizerunków różnych marek pod kątem najnowszych trendów związanych z wystawiennictwem, ekspozycją produktów, projektowanych opakowań, etykiet, różnorodności w doborze kolorystyki identyfikacji wizualnej oraz logo.

Obecność w takim miejscu daje dowód również na to, jak firmy prześcigają się w kreatywnych i nietuzinkowych formach wprowadzania na rynek nowych produktów/usług. Przykładem może być jedno ze stoisk (ukazane na zdjęciach), na którym można było kupić peelingi do ciała nakładane do słoiczków niczym gałki lodów w cukierni! Tak budowany wizerunek firmy ma budzić pozytywne skojarzenia (z letnim, słonecznym dniem i jedzonymi owocowymi lodami w chrupiącym wafelku), dzięki czemu zapamiętamy tę markę i co więcej będzie się ona kojarzyć optymistycznie.

Nasi uczniowie zasłużyli na pochwałę! Bo nie dość, że poświęcili swój czas w weekend, to jeszcze można było liczyć na ich punktualność, niezawodność, zaciekawienie tematem, entuzjazm i nawet śpiew w autobusie!

Tekst i foto nadesłane przez Jolantę Piasecką (Zespół Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku)

Tagi: ##ONHAIR #2019 #fryzjer #targi fryzjerstwa #uczeń #Warszawa #Zespół Szkół im. Bolesława Prusa

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy