REKLAMA

Data publikacji: 16 paź 2023

Uczniowie pomalowali swoją klasę

Uczniowie pomalowali swoją klasę

Wspólnymi siłami można zdziałać wiele. Przekonali się o tym uczniowie klas 1TG i 1TR z Zespołu Szkół im. B. Prusa w Pułtusku. Wraz z rodzicami odnowili salę lekcyjną, która z pracowni komputerowej zmieniła się w salę do j. angielskiego.

Inicjatorką przedsięwzięcia jest p. Agnieszka Kowalska, wychowawczyni klasy 1TG. Prace trwały 3 dni. W tym czasie uczniowie wraz z rodzicami zagruntowali i pomalowali ściany, zawiesili tablice i umieścili elementy dekoracyjne. Powstały także motywy kwiatowe wokół tablicy, które są dziełem uczennicy kierunku technik grafiki i poligrafii cyfrowej Agnieszki Makowskiej.

Na profilu szkoły w mediach społecznościowych pojawiły się podziękowania dla wszystkich osób i firm, które zaangażowały się w prace:

Sponsorem farby była Szkoła Języka Angielskiego Discover, zaś rolet firma M&T Blinds - serdecznie dziękujemy. Pozostałe materiały malarskie zostały zakupione przy nieocenionym wsparciu finansowym Rodziców klasy 1TG.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Państwa Marty i Andrzeja Podgrudnych, Pani Justyny Łyszkowskiej, Yulii Kozłowskiej, Państwa Katarzyny i Pawła Kisiel oraz Pani Agnieszki Karkowskiej-Nasiadko, którzy wsparli nas w konkretnych pracach malarskich. Szczególnie dziękujemy uczniom: Oli Jasińskiej, Oli Grąbczewskiej, Kacprowi Kisielowi oraz Michałowi Nasiadko za pomoc w pracach - nawet w sobotę

Źródło i fot. Facebook Zespół Szkół im. B. Prusa w Pułtusku

Tagi: #Prus Pułtusk #Pułtusk #Szkoła #uczniowie

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy