REKLAMA

Data publikacji: 5 lut 2024

Uczą, bawią i dają radość [FOTO]

Uczą, bawią i dają radość [FOTO]

Studenci Pedagogiki Akademii Finansów i Biznesu Vistula Pułtusk sprawili najmłodszym dużą niespodziankę. Szósta już edycja "Spotkania ze sztuką - spróbuj z nami ożywić BAJKI” organizowana na pułtuskim Zamku dostarczyła uczestnikom mnóstwo atrakcji.

Wyjątkowe przedstawienie muzyczne pt. Dziadek do orzechów, warsztaty plastyczne podczas których dzieci wykonały elementy strojów karnawałowych, gry i zabawy karnawałowe oraz słodki poczęstunek - te i inne atrakcje przygotowane przez organizatorów sprawiły, że niedzielne popołudnie dla najmłodszych było niezwykle ciekawe i pełne nowych doświadczeń. 

W niedzielę, 28 stycznia w aktorów i animatorów wcieli się Studenci Pedagogiki Akademii Finansów i Biznesu Vistula Pułtusk. Przedstawienie muzyczne przygotowali w ramach zajęć przedmiotu Drama i Warsztatów plastyczno-muzyczno-teatralnych. Widzowie przenieśli się w zaczarowany świat baśni o zepsutej zabawce jaką był „Dziadek do orzechów”. 

Aktorzy nagrodzeni gromkimi brawami zarosili najmłodszych po zakończonym spektaklu na słodki poczęstunek oraz do uczestnictwa w warsztatach plastyczno-technicznych. Tu było miejsce na uwolnienie wyobraźni, bowiem z wszelakich materiałów dzieci z pomocą animatorów oraz opiekunów wykonywały maski karnawałowe, strój rycerski, strój księżniczki oraz wiele innych elementów strojów karnawałowych. 

 

Finałem wydarzenia była zabawa karnawałowa. Rozpoczęto ją, jak na zamkową salę przystało tradycyjnym Polonezem a poprowadziły do tańca postacie ze znanych bajek. 

Organizatorami wydarzenia są: Pani Agnieszka Bonisławska-Dzielak, Kropka I Kreska. Akademia pomysłowców - wytwórnia marzeń, Hotel Zamek Dom Polonii w Pułtusku.

Tagi: #Zamek- Dom Polonii w Pułtusku #Akademia Finansów i Biznesu Vistula #Pułtusk #dzieci #bajki dla dzieci #wolny czas #Kultura

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy