Data publikacji: 5 lut 2025
Tydzień Małżeństw w Pułtusku. Msza Święta i randka

Od 7 do 14 lutego 2025 roku obchodzimy XI Tydzień Małżeństwa – wyjątkowy czas poświęcony pielęgnowaniu relacji, wzajemnej uważności i duchowemu wzrostowi par. W Pułtusku wydarzenie to zwieńczy seria spotkań 15 lutego, na które zapraszają Domowy Kościół Rejon Pułtuski oraz Duszpasterstwo Rodzin Dekanatu Pułtuskiego.
Obchody rozpoczną się Mszą Świętą o godzinie 17:00 w Kościele pw. Św. Piotra i Pawła (szkolnym), podczas której małżonkowie będą mogli odnowić swoje przyrzeczenia i wspólnie modlić się o błogosławieństwo dla swoich rodzin.
Bezpośrednio po Eucharystii, o 17:30, zaplanowano adorację Najświętszego Sakramentu – chwilę na osobistą refleksję, wdzięczność i zawierzenie swojej relacji Bogu.
Kulminacyjnym punktem wydarzenia będzie randka małżeńska o 18:30 w Domu Rzemiosła. Organizatorzy zapraszają na wieczór pełen rozmów, wspomnień i budowania bliskości w ciepłej atmosferze. Aby wziąć udział w spotkaniu, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 500 262 115.
Wspólne świętowanie miłości
XI Tydzień Małżeństwa to nie tylko okazja do celebrowania więzi małżeńskich, ale także do zatrzymania się i docenienia codziennych chwil spędzanych razem. Organizatorzy podkreślają, że wydarzenie skierowane jest zarówno do młodych małżeństw, jak i par z wieloletnim stażem – każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Zachęcamy wszystkich małżonków do udziału i wspólnego świętowania!
Tagi: #dzień kobiet
Bądź na bieżąco, obserwuj nas na

Zobacz także
![XVII Pułtuska Gala Sportu. Laureaci [FOTO]](/site/assets/files/45971/bieg_tropem_wilczym-883.jpg)
14 mar 2025
XVII Pułtuska Gala Sportu. Laureaci [FOTO]
Komentarze
Dodaj komentarz jako pierwszy