REKLAMA

Data publikacji: 22 paź 2019

TWOJA FOTOGRAFIA W KALENDARZU GMINNYM?

TWOJA FOTOGRAFIA W KALENDARZU GMINNYM?

Jeśli lubisz fotografować tereny gminy Pułtusk, masz w swoich zasobach niepowtarzalne zdjęcia zabytków, kościołów, przyrody, z wydarzeń itp. to możesz zaistnieć jako autor fotografii do kalendarza gminnego na 2020 rok. To okazja na promocję pracy wielu fotografów amatorów, gdyż kalendarz trafia do szerokiego grona osób, również poza granicami naszego regionu.

Gmina Pułtusk ogłosiła konkurs fotograficzny pod hasłem  "Gmina Pułtusk w obiektywie - 4 pory roku". Są 4 kategorie: wiosna, lato, jesień, zima. Jeden autor może nadesłać na konkurs maksymalnie 4 zdjęcia, po jednym do każdej kategorii. Ważne, aby zdjęcie nawiązywało tematycznie do jednej z 4 pór roku. Głosowanie odbędzie się na profilu facebook Miasta Pułtusk. Głosowanie to oddane lajki na dane fotografie.

Termin nadsyłania prac upływa 28 października br. Należy je przesłać wraz z kartą zgłoszenia (do pobrania na stronie organizatora) na adres e-mail konkurs@pultusk.pl. Pamiętajcie też, iż fotografie muszą mieć odpowiednią rozdzielczość do druków w formacie A2.

Nagrodą w konkursie jest publikacja zdjęć w kalendarzu oraz przewidziane są nagrody rzeczowe.

Szczegóły na stronie www.pultusk.pl pod linkiem http://pultusk.pl/konkurs-fotograficzny-gmina-pultusk-w-obiektywie-4-pory-roku/

Zachęcamy pasjonatów fotografii do przejrzenia swoich zbiorów. Udział w konkursie przyczyni się zapewne do stworzenia imponującego zbioru autorstwa, być może jeszcze mało znanych fotografów.

Tagi: #2019 #FACEBOOK #fotografia #kalendarz #konkurs #Miasto Pułtusk #promocja #Pułtusk #wygraj

REKLAMA

miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy