REKLAMA

Data publikacji: 22 lut 2024

Trwa przebudowa ul. R. Traugutta w Pułtusku

Trwa przebudowa ul. R. Traugutta w Pułtusku

Prace na terenie długo wyczekiwanej przez kierowców i pieszych inwestycji czyli ul. Romualda Traugutta w Pułtusku ruszyły na początku sierpnia ubiegłego roku. Aktualnie trwa przebudowa kolejnego odcinka drogi.

Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość, gdyż realizowana inwestycja wiąże się z chwilowymi utrudnieniami w ruchu. Okoliczni mieszkańcy na czas prowadzonych prac zmuszeni byli również do znalezienia innego miejsca do parkowania samochodów. Warto jednak przeczekać te utrudnienia aby po zakończonych pracach miasto zyskało wyremontowaną drogę i chodniki. 

Zakres inwestycji obejmuje m.in: przebudowę, przebiegającej przez teren zabudowany drogi gminnej – ul. Romualda Traugutta na docinku od skrzyżowania z drogą powiatową Al. Tysiąclecia do skrzyżowania z drogą krajową ul. Daszyńskiego wraz ze skrzyżowaniem z drogą gminną - ul. 17 Sierpnia. Przebudowa w sumie obejmie odcinek o długości 661 m.

Aktualnie prace prowadzone są na odcinku od skrzyżowania z ul. 17 Sierpnia do skrzyżowania z al. Tysiąclecia.

Remont jest realizowany przy wparciu finansowym ze środków budżetu państwa – Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Na ten cel gmina Pułtusk otrzymała 2 006 823,46 zł. Całkowity koszt inwestycji 3 250 000,00 zł.

Wykonawca robót firma PDG Sp. z o.o. zgodnie z umową ma zakończyć całą inwestycję do lipca 2024 roku.

TAK WYGLĄDAŁ TEN DOCINEK DROGI

Tagi: #remonty #remont drogi #ul. Traugutta #inwestycje #utrudnienia w ruchu

REKLAMA

miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy