REKLAMA

Data publikacji: 24 sty 2023

SZTAB OSP GRABÓWIEC: CO PRZYGOTOWALI NA WIELKI FINAŁ WOŚP?

SZTAB OSP GRABÓWIEC: CO PRZYGOTOWALI NA WIELKI FINAŁ WOŚP?

31. Finał WOŚP zagra w najbliższą niedzielę 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych! Na terenie gminy Pułtusk zarejestrowano sztab w Grabówcu i prowadzą go strażacy ochotnicy przy wsparciu wielu zaangażowanych w bezinteresowną pomoc osób. Co przygotowali na tegoroczny finał?

Ochotnicza Straż Pożarna w Grabówcu zgłosiła swój sztab praktycznie w ostatniej chwili, przed zakończeniem rejestracji. Od strony organizacyjnej to dla nich chrzest bojowy jeśli chodzi o WOŚP.

To była spontaniczna decyzja i przypadek. Impulsem do działania był fakt, że na terenie gminy nie zarejestrowano żadnego sztabu. W minionym roku strażacy z Grabówca przyłączyli się do działalności sztabu, który założyli druhowie OSP Świercze. W tym roku pojawiła się myśl, że może my strażacy ochotnicy z terenu gminy jako stowarzyszenie, zjednoczymy się w działaniu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i założymy sztab na miejscu. Nie mając jeszcze żadnego planu na finał zarejestrowałam sztab Ochotniczej Straży Pożarnej w Grabówcu. Zakasaliśmy rękawy i wzięliśmy się do pracy. Ruszyła machina i ku naszemu zaskoczeniu na apel o pomoc w przygotowaniach odpowiedziało wiele osób o dobrych sercach.

Szefowa sztabu WOŚP OSP Grabówiec Beata Bielińska

Sztab ma zarejestrowanych 20 wolontariuszy oraz 40 wolontariuszy wspierających. Będą chodzili po 3 osoby - 1 wolontariusz zarejestrowany i dwoje wspierających. Liczą na hojne serca pułtuszczan i liczne przybycie do świetlicy wiejskiej w Grabówcu w dniu Finału na przygotowane wydarzenia i licytacje.

Cel mamy jeden - zebrać jak najwięcej pieniędzy na szczytny cel.

Beata Bielińska - Szefowa sztabu WOŚP OSP Grabówiec

GADŻETY WOŚP 31 finału które czekają na licytujących

Na profilu Facebook OSP Grabówiec publikowane są na bieżąco wszystkie informacje dotyczące niedzielnego finału WOŚP. Niektóre licytacje odbywają się tylko na wspomnianym profilu Facebook i trwają do najbliższej soboty. Licytacje, które odbędą w świetlicy OSP Grabówiec w najbliższą niedzielę publikujemy poniżej. Warto wybrać już dzisiaj coś dla siebie i przygotować się do licytacji.

Tagi: #31 finał WOŚP #animacje #FACEBOOK #Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Pułtusk #OSP Grabówiec #WOŚP

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy