REKLAMA

Data publikacji: 26 mar 2023

STRAŻACY WALCZYLI Z POŻAREM DOMU NA POPŁAWACH

STRAŻACY WALCZYLI Z POŻAREM DOMU NA POPŁAWACH

30 strażaków walczyło z pożarem domu, do którego doszło dzisiaj terenie dzielnicy Popławy w Pułtusku. Pomimo szybkiej akcji ratowniczo-gaśniczej, konieczne były prace rozbiórkowe.

O godz. 7.03 w niedzielę, 26 marca Komeda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku otrzymała wezwanie do pożaru domu jednorodzinnego.

Jak informuje Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusk st. ogn. Paweł Sobieszczak, po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej, cała kubatura domu była w ogniu.

Strażacy jednocześnie przystąpili do gaszeni ognia oraz przeszukania pomieszczeń, czy nie przebywają w budynku osoby potrzebujące pomocy. Na szczęście okazało się, że nikt nie przebywał w budynku w chwili wybuchu pożaru.

Po ugaszeniu pożaru przystąpiono do prac rozbiórkowych. Działania strażaków trwały ponad 3 godziny. W akcji brało udział 30 strażaków: 4 zastępy JRG Pułtusk, 1 zastęp OSP Grabówiec i OSP Obryte oraz pułtuska Policja i Pogotowie Energetyczne.

Prawdopodobnie przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

Na podstawie informacji: Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusk starszy ogniomistrz Paweł Sobieszczak / Foto: OSP Obryte Facebook

Tagi: #Policja #pożar #pożar domu #straż pożarna

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy