REKLAMA

Data publikacji: 12 cze 2024

Strażacka drużyna z Pułtuska najlepsza! Eliminacje do III Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków PSP w piłce nożnej

Strażacka drużyna z Pułtuska najlepsza! Eliminacje do III Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków PSP w piłce nożnej

1 czerwca 2024 r. na obiekcie Stadionu MOSiR w Pułtusku przeprowadzono eliminacje strefowe III Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków PSP w piłce nożnej 6 - osobowej. Nasi strażacy zawodowi nie tylko mistrzowsko każdego dnia wypełniają swoją misję niesienia pomocy i służą społeczeństwu. W eliminacjach okazali się najlepszą drużyną piłkarską. 

W turnieju udział wzięło 5 drużyn, rozgrywając łącznie 10 meczy w systemie "każdy z każdym". W eliminacjach pułtuska drużyna zmierzyła się z drużynami z Ostrołęki, Siedlec, Łosic, Mińska Mazowieckiego. 

Sędzią głównym był Mateusz Dzięgielewski.

Po rozegranych meczach klasyfikacja eliminacji Strefowych III Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków PSP w Piłce Nożnej - 6 osobowej przedstawia się następująco:

I miejsce - Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku
II miejsce - Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach
III miejsce - Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łosicach
IV miejsce - Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce
V miejsce - Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim.

Najlepszym strzelcem zawodów został Markowicz Albert (KM PSP Siedlce). Najlepszym bramkarzem został Radziwonka Bartłomiej (KP PSP Łosice).

Na zakończenie zawodów Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Pułtusku bryg. Jacek Skurzyński wręczył kierownikom drużyn okolicznościowe dyplomy oraz wyróżnienia indywidualne. 

Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy w dalszych etapach Mistrzostw. 

Opr. na podstawie informacji i foto KP PSP w Pułtusku - profil Facebook oraz gov.pl

Tagi: #straż pożarna #piłka nożna

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy