REKLAMA

Data publikacji: 16 gru 2019

STARANOWAŁ BRAMĘ NA UL. TARTACZNEJ

STARANOWAŁ BRAMĘ NA UL. TARTACZNEJ

Taranując bramę ogrodzenia, kierowca Audi A3 zakończył brawurową jazdę na posesji przy ul. Tartacznej w Pułtusku. Na szczęście, groźnie wyglądający wypadek, nie zakończył się tragicznie dla życia i zdrowia kierowcy.

Informację o wypadku, do którego doszło po godz. 1:00 w nocy z soboty na niedzielę (14/15 grudnia) otrzymaliśmy od Internauty.

"Usłyszałem ogromny huk i pobiegłem zobaczyć co się dzieje. Zobaczyłem staranowane ogrodzenie i auto. Przybiegłem zobaczyć, czy ktoś nie potrzebuje pomocy. Nikogo nie widziałem. Momentalnie na miejscu pojawiła się policja i straż" - relacjonuje Internauta.

Rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pułtusk Milena Kopczyńska poinformowała, że mieszkaniec Pułtuska jadąc od ul. Wyszkowskiej, ulicą Tartaczną stracił panowanie nad pojazdem, po czym dachował. Oddalił się z miejsca zdarzenia na chwilę aby wezwać pomoc, która nadjechała bardzo szybko.

W konsekwencji zdarzenia, kierowca nie doznał poważnych obrażeń. Został ukarany mandatem w wysokości 500 zł. Kierowca zobowiązany został również do poniesienia kosztów naprawy staranowanego ogrodzenia.

Info: Internauci oraz KPP w Pułtusk

Tagi: #Audi #Policja #wypadek #wypadek na ul. Tartacznej

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy