REKLAMA

Data publikacji: 16 paź 2023

SERIA KRADZIEŻY Z WŁAMANIEM DO DOMÓW W POWIECIE PUŁTUSKIM

SERIA KRADZIEŻY Z WŁAMANIEM DO DOMÓW W POWIECIE PUŁTUSKIM

Jednego dnia włamali się do domu na terenie gminy Zatory i domku letniskowego w gminie Pułtusku. Kolejny dom okradli dzień później.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Pułtusku 10 października na terenie naszego powiatu okradziono dom mieszkalny i domek letniskowy. Do kolejnego domu włamano się 11 października.

10 października na terenie gminy Zatory nieznani sprawcy po wypchnięciu drzwi balkonowych dostali się do wnętrza jednorodzinnego domu mieszkalnego skąd zabrali w celu przywłaszczenia biżuterię, pieniądze w kwocie 600 zł oraz głośnik przenośny. Wszystko o łącznej wartości 5600 zł.

Tego samego dnia nieznani sprawcy po uprzednim wyrwaniu skobla zabezpieczającego drzwi wejściowe dostali się do wnętrza domku letniskowego na terenie gminy Pułtusk. Dokonali kradzieży pompy do wody o wartości 350 zł.

11 października, również na terenie gminy Pułtusk nieznani sprawcy dostali się do wnętrza budynku mieszkalnego, skąd zabrali w celu przywłaszczenia pieniądze w kwocie 1500 zł, działając na szkodę mieszkańca pow. pułtuskiego.

Na podstawie informacji prasowej KPP w Pułtusku


Tagi: #Komenda Powiatowa Policji w Pułtusku #kradzież #Policja #przestępczość #uwaga złodziej #Włamanie

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy