REKLAMA

Data publikacji: 21 maj 2026

Samochód wpadł do stawu w Gminie Pułtusk

Samochód wpadł do stawu w Gminie Pułtusk

W czwartek, 21 maja, o godzinie 6:05 strażacy z OSP Trzciniec zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego w pobliżu remizy. Kierujący samochodem osobowym zjechał z drogi, po czym pojazd wpadł do stawu znajdującego się przy siedzibie jednostki.

Na miejsce skierowano zastęp z OSP Trzciniec oraz strażaków z Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku. W działaniach uczestniczyła także policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Jak poinformowali druhowie, w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. 

REKLAMA

OSP Trzciniec KSRG

Opr. na podstawie OSP Trzciniec KSRG

autor: Aleksandra Królak

Tagi: #gmina pułtusk #Trzciniec #samochód w stawie

Bądź na bieżąco, obserwuj nas na
Google News

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy

Udostepnij

Samochód wpadł do stawu w Gminie Pułtusk

Samochód wpadł do stawu w Gminie Pułtusk