Data publikacji: 21 maj 2026
Samochód wpadł do stawu w Gminie Pułtusk
W czwartek, 21 maja, o godzinie 6:05 strażacy z OSP Trzciniec zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego w pobliżu remizy. Kierujący samochodem osobowym zjechał z drogi, po czym pojazd wpadł do stawu znajdującego się przy siedzibie jednostki.
Na miejsce skierowano zastęp z OSP Trzciniec oraz strażaków z Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku. W działaniach uczestniczyła także policja oraz zespół ratownictwa medycznego.
Jak poinformowali druhowie, w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.
Opr. na podstawie OSP Trzciniec KSRG
autor: Aleksandra Królak
Tagi: #gmina pułtusk #Trzciniec #samochód w stawie
Bądź na bieżąco, obserwuj nas na
Google News
Zobacz także
Komentarze
Dodaj komentarz jako pierwszy