REKLAMA

Data publikacji: 20 sty 2023

Rozstrzygnięto konkurs na maskotkę Wenecji Pułtusk [FOTORELACJA]

Rozstrzygnięto konkurs na maskotkę Wenecji Pułtusk [FOTORELACJA]

W piątek 20 stycznia 2023 r. w Sali Kominkowej Domu Polonii w Pułtusku rozstrzygnięto konkurs na maskotkę drużyny futsalowej Wenecja Pułtusk. Przed jury stało niezwykle trudne zadanie.  Do konkursu przystąpiło ponad 80-ciu uczniów z pięciu pułtuskich szkół. Zwycięska praca zostanie odzwierciedlona w postaci maskotki klubu.  Główną nagrodą w konkursie jest piłka Mistrzostw Świata Katar 2022 oraz koszulka Wenecji Pułtusk ze spersonalizowanym numerem.  Wyłoniono również cztery dodatkowe prace, które wezmą udział w konkursie ,,Nagroda publiczności".

Konkurs pn. ,,Zaprojektuj maskotkę Wenecji Pułtusk’’ został ogłoszony w Mikołajki.  W pułtuskich szkołach pojawili się zawodnicy Wenecji, którzy postanowili zrobić niespodziankę najmłodszym Pułtuszczakom. Wręczając drobne upominki poinformowali uczniów o konkursie i w każdej ze szkół zostawili urny, do których uczniowie mogli wrzucać prace.

,,Zwróciliśmy się z inicjatywą do uczniów pułtuskich szkół. Oni przecież wiedzą najlepiej jak powinna wyglądać maskotka Klubu. Konkurs spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, a prace pokazały, że dzieci i młodzież w Pułtusku są bardzo kreatywne i twórcze. Zwycięska praca będzie realizowana jako maskotka Klubu, a my już myślimy o kolejnych konkursach"

- zapowiada prezes Wenecji Pułtusk Bartłomiej Wasążnik.

Jury w składzie Krystyna Estkowska, Anna Majewska, Dorota Sobotka, Krzysztof Łachmański, Michał Kisiel oraz Kamil Grabowski nagrodę główną przyznało Magdalenie Śniegockiej.

Czy wybór najlepszej pracy był trudy? Zapytaliśmy jednego z członków jury, Krystynę Estkowską - Dyrektor PSP nr 2 w Pułtusku:

,,Wybór był dosyć trudny, ponieważ prac było bardzo dużo, wszystkie były kreatywne, tematyczne i związane z Pułtuskiem, z ,,Wenecją Mazowsza''. Praca, która większością głosów została wybrana wyróżniała się jakością, była pomysłowa. Ponadto wyróżniała się dbałością o każdy szczegół.''

Nie lada wyzwaniem był również wybór czterech prac, które w kolejnym etapie zostaną poddane pod głosowanie pułtuszczan za pomocą Internetu. Tu zwycięzcami okazali się: Maja Borecka, Amelia Dzwonkowska, Aleksandra Gałązka oraz Adam Miętkiewicz.

O dalszym przebiegu konkursu pn. ,,Nagroda Publiczności’’ dowiedzą się Państwo śledząc oficjalny profil Wenecji Pułtusk na Facebooku.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy kreatywności i pracowitości, a organizatorom tego, że udało się zachęcić do działania tak wielu uczniów  !

Zapraszamy do fotogalerii:

autor: J K

Tagi: #konkurs #Maskotka #Pułtusk #Wenecja Pułtusk

REKLAMA

miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy