REKLAMA

Data publikacji: 19 maj 2023

Reprezentant Polski zagra w Wenecji Pułtusk!

Reprezentant Polski zagra w Wenecji Pułtusk!

W czwartek 18.05.2023 Wenecja Pułtusk podpisała kontrakt z Mateuszem Olczakiem. Jest to ogromne wzmocnienie dla naszego zespołu, a zarazem krok w stronę realizacji zapowiedzi Prezesa Bartłomieja Wasążnika o kolejnym awansie klubu, tym razem do ekstraklasy.

Mateusz Olczak to 28-letni zawodnik, który ma ogromne doświadczenie w futsalu. Jest reprezentantem Polski, w swoim dorobku posiada już mistrzostwo oraz wicemistrzostwo Polski! Mateusz Olczak został okrzyknięty jednym z najlepszych polskich futsalistów.

Kariera zawodnicza: AZS UW Warszawski, Gatta Zduńska Wola, Legia Warszawa

  • Mecze w ekstraklasie: 146
  • Bramki w ekstraklasie: 34

Bardzo się cieszę, że udało nam się zakontraktować tak uznanego w polskim świecie futsalu zawodnika. Jest to dla nas ogromne wzmocnienie, które podniesie naszą jakość oraz wniesie do drużyny ogromne doświadczenie.

Jestem pod dużym wrażeniem pracy naszego Dyrektora Sportowego Pawła Mańka, który zrobił wszystko, aby dopiąć ten transfer.

Cieszy mnie fakt, że w Polsce zauważalna jest Wenecja i wszystkim podoba się ten projekt. Jest to duże wyróżnienie, że tej klasy zawodnik zaufał naszemu klubowi i chce osiągać z nami najwyższe cele.

Obecnie pracujemy nad kolejnymi transferami, a następna niespodzianka związana z dużym transferem będzie już niebawem! Jestem przekonany, że idziemy w dobrym kierunku i na końcu sezonu osiągniemy nasz cel, jakim jest awans do ekstraklasy! Zrobimy wszystko, aby Pułtusk miał klub w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju!

Bartłomiej Wasążnik Prezes Wenecji Pułtusk

Temat ściągnięcia Mateusza do Wenecji Pułtusk zrodził się na początku marca i wtedy zaczęliśmy prowadzić rozmowy na temat jego przyjścia do naszego klubu. Dziś oficjalnie możemy ogłosić, że został naszym zawodnikiem. Ściągamy zawodnika o ogromnym doświadczeniu na ekstraklasowych parkietach, który w swoim dorobku posiada Mistrzostwo Polski, a także powołania do reprezentacji Polski.

Paweł Mańk Dyrektor Sportowy Wenecji Pułtusk

Bardzo się cieszę, że dołączyłem do Wenecji Pułtusk. Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia Zarządu oraz sposobu prowadzenia klubu. Śledzę Wenecję od dłuższego czasu i bardzo podoba mi się aktywność społeczna klubu i doping pułtuskich kibiców. W Wenecji chcę się odbudować po kontuzji i wrócić na swój najwyższy poziom. Moim celem jest awans do ekstraklasy i szybki powrót do reprezentacji Polski.

Mateusz Olczak

Tagi: #awans #Bartłomiej Wasążnik #FUTSAL #Mateusz Olczak #Paweł Mańk #piłka #Pułtusk #Pułtusk informacje #sport #Wenecja Pułtusk #wiadomości

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy