REKLAMA

Data publikacji: 16 lut 2024

Reprezentacja Polski zagrała w Pułtusku z Wenecją! [FOTO]

Reprezentacja Polski zagrała w Pułtusku z Wenecją! [FOTO]

14 lutego, w Szkole Podstawowej nr 2 na Popławach doszło do niezwykle ciekawego i niecodziennego wydarzenia! Reprezentacja Polski U-19 pod wodzą trenera Łukasza Żebrowskiego postanowiła podczas swojego zgrupowania w Pruszkowie, przyjechać do Pułtuska by przeprowadzić grę kontrolną z miejscową Wenecją.

Takie spotkania ze względu na formę szkoleniową (wprowadzanie założeń taktycznych), zazwyczaj odbywają się za zamkniętymi drzwiami i tak też było w tym przypadku. Klub Wenecji Pułtusk jak podkreśla, czuje się bardzo zaszczycony i doceniony iż wybór Reprezentacji Polski do przeprowadzenia takiego spotkania padł właśnie na tę drużynę. Warto zaznaczyć, że wraz ze zmianą trenera, do Wenecji dołączyli młodzi zawodnicy U-17 Olaf Kordeczka, Adam Jurko i Piotr Makowski, którzy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności przed selekcjonerem młodzieżowej kadry. 

Gra kontrolna miała charakter czysto towarzyski i odbywała się w bardzo przyjaznej atmosferze. Dla zawodników było to z pewnością bardzo ciekawe doświadczenie, a dla trenerów idealny czas na testowanie i doskonalenie nowych wariantów gry taktycznej.

autor: J K

Tagi: #Wenecja Pułtusk #Pułtusk #FUTSAL #Reprezentacja Polski

REKLAMA

miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy