REKLAMA

Data publikacji: 11 mar 2023

PUŁTUSZCZANIE POMAGAJĄ! KIERMASZ CHARYTATYWNY DLA AGNIESZKI GORYSZEWSKIEJ

PUŁTUSZCZANIE POMAGAJĄ! KIERMASZ CHARYTATYWNY DLA AGNIESZKI GORYSZEWSKIEJ

Rodzina, przyjaciele, wielu wolontariuszy i ludzi o dobrych sercach zjednoczyło się w walce o życie Agnieszki Goryszewskiej. Pułtusk po raz kolejny szturmem rusza z pomocą aby walcząca z glejakiem wielopostaciowym mieszkanka naszego powiatu pokonała nierównego przeciwnika i wróciła do syna.

W imieniu organizatorów zapraszamy do Sali Maneż Domu Polonii w Pułtusku w niedzielę, 12 marca w godzinach 11.00-17.00. Kiermasz ze względu na niesprzyjającą aurę, dzięki uprzejmości dyrektora pułtuskiego Zamku Michała Kisiela został przeniesiony do ciepłej Sali . Dla uczestników kiermaszu będzie to większy komfort, aby skorzystać ze wszystkich atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Razem walczymy o życie mieszkanki powiatu pułtuskiego - Agnieszki Goryszewskiej.

Przewidziano atrakcje dla najmłodszych: animacje, malowanie twarzy, warkoczyki i tatuaże. Na miłośników motoryzacji będą czekały przejażdżki quadami wraz z klubem ATV Pułtusk Quadem. Właściciel zabytkowego trabanta z czasów PRL udostępni swój pojazd dla amatorów takich pojazdów. Będą również motorynki z czasów PRL. Dzieci uwielbiają zwiedzanie wozu strażackiego a tu zaprasza OSP Trzciniec. Stoiska edukacyjne: na temat bezpieczeństwa Komenda Powiatowa Policji w Pułtusku, historyczno-militarne od Grupy Rekonstrukcji Historycznej 13 Pułku Piechoty w Pułtusku. Zapewne młodzież będzie oblegała fotobudkę 360, którą udostępnia Zespół Team Pułtusk. Najmłodsi będą mogli spotkać się z dobrą wróżką i Pułtusiem - maskotką miasta Pułtusk. Gospodarz obiektu zadbał o ciepłe napoje i strefę bufetową dla uczestników. Poniżej kilka zdjęć od organizatorów - przedsmak kiermaszu.

Szczegóły na załączonym plakacie oraz w wydarzeniu na profilu facebook - kliknij

Pomysłodawczynią kiermaszu i głównym organizatorem akcji na rzecz ratowania życia Pani Agnieszki jest skromna, ale umiejąca zjednoczyć ludzi Ewa Ciecierska. Na co dzień pracuje w pułtuskiej kwiaciarni Maciej Wąsiewski. To miejsce, dzięki uprzejmości właścicieli stało się "centrum dowodzenia" kiermaszem. Jednak jak Pani Ewa zaznacza, jest znacznie więcej osób, które pomagają przy organizacji wydarzenia. Za każdym razem podkreśla, że jest wdzięczna wszystkim, którzy służą swoją pomocą, pieką ciasta i udostępniają rzeczy na kiermasz oraz swoje usługi. Na kiermaszu nie zabraknie ciast od Kół Gospodyń Wiejskich oraz prywatnych osób, przyjaciół, rodziny i innych. Nie sposób wymienić wszystkich, gdyż wile osób i instytucji pomaga również zaocznie i nie wszystkie działania niosące pomoc są nagłaśniane.

Wszystkie działania to bezcenne akty dobrych serc i solidarności społecznej w walce o życie Pani Agnieszki.

Cel zbiórki: na opłacenie operacji oraz rekonwalescencję Agnieszki Goryszewskiej. Aktualnie na siepomaga.pl trwa zbiórka na operację. Wiemy jednak, że potrzeby są znacznie większe - Panią Agnieszkę czeka długa rekonwalescencja. Pani Agnieszka ma syna, który jest uczniem PSP nr 3 w Pułtusku. Syn nie może się doczekać, kiedy mama wróci do domu w pełni sił.

Razem możemy więcej!

Więcej o zbiórce:

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy