REKLAMA

Data publikacji: 18 cze 2024

Pułtuskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2024 [FOTO]

Pułtuskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2024 [FOTO]

W dniu 14.06.2024 r., odbyły się zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku, pod Honorowym Patronatem Starosty Pułtuskiego, targi pracy i przedsiębiorczości. Współorganizatorem targów był Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości. Targi pracy to coroczne wydarzenie, które gromadzi wielu uczestników zainteresowanych pracą- zarówno tych poszukujących pracy jak i poszukujących pracowników.

Podczas tegorocznej edycji do udziału zgłosiło się blisko 30 firm oraz instytucji. Uczestnicy poszukujący pracy mogli bezpośrednio porozmawiać z pracodawcami, dowiedzieć się, jakie kompetencje są obecnie wymagane oraz jaką ofertę pracy proponują. 

 

Na zakończenie dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pułtusku Witold Chrzanowski wraz z Zastępcą Dyrektora Agatą Łojek wręczyli pracodawcom upominki w podziękowaniu za udział w targach. 

 

 

TARGI PRACY i PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 

Jest to jedna z form bezpośredniego kontaktu wielu pracodawców z wieloma kandydatami do pracy, w celu prezentacji ofert pracy lub propozycji miejsc pracy oraz pozyskania do pracy kandydatów odpowiadających wymaganiom poszczególnych pracodawców.

Targi pracy są wydarzeniem, które urząd pracy może zorganizować:

  • samodzielnie – zasięg targów lokalny, obejmujący obszar jednego powiatu,
  • we współpracy z wojewódzkim urzędem pracy lub innymi powiatowymi urzędami pracy lub innymi instytucjami – zasięg targów regionalny, krajowy lub międzynarodowy.


Udział w targach pracy, to jedna z możliwości poszukiwania pracy. Możliwość spotkania z wieloma pracodawcami, przeprowadzenia rozmowy, nawiązania kontaktu z pracodawcą, pozostawienia swojego CV.

Jedna wizyta na targach pracy może skutkować znalezieniem zatrudnienia lub zmianą pracy na bardziej interesującą.

 

Fotorelacja Pułtusk.news

autor: J K

Tagi: #Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku #TARGI PRACY

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy