REKLAMA

Data publikacji: 3 wrz 2019

Pułtuskie piłkarki wystartowały

Pułtuskie piłkarki wystartowały

Dziewczyny reprezentujące klub Pana Jana Kaczmarczyka i Miasto Pułtusk w rozgrywkach III ligi mazowieckiej kobiet udanie rozpoczęły sezon na wyższym szczeblu rozgrywkowym.

W debiutanckim meczu III ligi drużyna prowadzona przez Łukasza Załęskiego pokonała na wyjeździe seryjnie sprawiającą w ubiegłym sezonie niespodzianki ekipę Ostrovii Ostrów Mazowiecka 1:3.

Sobotni mecz prowadzony był pod dyktando pułtuskiej drużyny i przy lepszej skuteczności pod bramką przeciwnika wynik już w pierwszej odsłonie mógł być dużo wyższy. Oba zespoły zagrały ambitnie, natomiast trzy punkty po tym spotkaniu powędrowały do Pułtuska

Dobry rezultat udało się osiągnąć dzięki stworzonym przez Pana Jana Kaczmarczyka warunkom treningowym i organizacyjnym na okres przygotowawczy oraz dobrej współpracy z MOSiR Pułtusk na czele z Dyrektorem Mateuszem Miłoszewskim. Drużyna dziękuje także Dyrektorowi Domu Polonii Panu Michałowi Kisielowi za życzliwość i wsparcie oraz możliwość przeprowadzenia sesji zdjęciowej w malowniczej scenerii, której to sesji owoce będą cieszyć oczy przez najbliższą rundę jesienną.

Przed drużyną z Pułtuska jeszcze 10 wymagających kolejek ligowych, a najbliższa z nich już w niedzielę 8 września od godziny 11:00 na stadionie MOSiR w Pułtusku. Zmierzymy się z ekipą Królewskich Płock, czyli zespołem, który od kilku sezonów walczy o awans do II ligi i za każdym razem "brakuje kropki nad i". Nasz najbliższy rywal rozgromił w pierwszej kolejce Orlęta Baboszewo 9:1. Zapowiada się interesujące widowisko, zapraszamy więc wszystkich kibiców piłkarskich w niedzielne przedpołudnie na stadion.

BRIX PUŁTUSK zagrał w składzie

Mierzejewska - Ciechowicz, Nowosielska, Składanek - Rybaczyk ('77 Majkowska), Mieszkowska, Tetwejer, Zawadka ('85 Jędrzejewska), Łach ('85 Grzelakowska) - Bazydło ('46 Gołębiowska), Matuszewska ('46 Makowska)

Bramki: '20 Bazydło, '64 Gołębiowska, '80 Ciechowicz

Info i foto: Łukasz Załęski

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy