REKLAMA

Data publikacji: 12 gru 2019

PUŁTUSKA "WYMIANA CIEPŁA"

PUŁTUSKA "WYMIANA CIEPŁA"

Potrzebujesz ciepła? Weź sobie ubranie, jeśli potrzebujesz. Chcesz pomóc? Zostaw coś w specjalnej szafie na terenie Pułtuska. Przyłącz się do akcji!

Burmistrz Miasta Pułtusk, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o. w Pułtusku, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pułtusku zachęcają do wzięcia udziału w pułtuskiej „Wymianie ciepła”. Akcja polega na możliwości pozostawienia lub wzięcia odzieży, obuwia, które mogą wielu osobom pomóc przetrwać najchłodniejszy czas w roku.

Od 13 grudnia w dwóch miejscach w Pułtusku – przy ul. Nowy Rynek (koło sklepu Empik) i przy ul. Burmistrza Stanisława Śniegockiego 3 (koło Pływalni Miejskiej) staną specjalnie przygotowane, oznaczone szafy – wieszaki, w których osoby chcące pomóc mogą pozostawić czyste zimowe ubrania (np. kurtki, polary, swetry, szaliki, czapki) i obuwie. Wszystkie rozmiary – także dziecięce. Osoby, które będą chciały skorzystać z pozostawionych rzeczy mogą je ze sobą zabrać.

Poniżej film, który przybliżmy jak robią to inne miasta a teraz do nich przyłączył się Pułtusk. Pamiętajmy, że wymiana ciepła jest nie tylko dla osób bezdomnych. Ciepłej odzieży może brakować komuś z Twojego otoczenia, a możesz nie być tego świadomy. Może to być starsza pani z sąsiedztwa, lub dzieci sąsiada. Akcja ma nieść pomoc, każdemu, kto tego potrzebuje...

Video niedostępne.

Opr. na podstawie info: UM Pułtusk

Tagi: #pomoc #wieszjak #wymiana ciepła

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy