REKLAMA

Data publikacji: 29 lut 2024

Pułtusk zamienił się w Opole? Przed nami aż cztery koncerty muzyczne!

Pułtusk zamienił się w Opole? Przed nami aż cztery koncerty muzyczne!

Pułtusk na kilka dni zamieni się w... Opole! Przed nami cztery koncerty muzyczne na przełomie zaledwie ośmiu dni. Na wszystkie wydarzenia mieszkańcy Pułtuska mogą wybrać się bezpłatnie. W Wenecji Mazowsza taka sytuacja nie zdarza się często, więc warto zapoznać się ze szczegółami. Skąd ta zmiana? Nie wiemy, choć się domyślamy. Prawdopodobnie dlatego, że wielkimi krokami zbliża się dzień... Kobiet! To oczywiste, że pułtuskim kobietom należy się wszystko co najlepsze.

Publikujemy ,,rozkład jazdy" w kolejności wg. daty:

 

3 marca 2024 r.  Inauguracja kampanii wyborczej kandydata na Burmistrza Miasta Pułtusk Mariusza Osicy. Jak podają organizatorzy ,,Wieczór zakończy się koncertem dobrej muzyki rozrywkowej".

(godz.16:00, Sala Maneż Domu Polonii w Pułtusku)

 

8 marca 2024 r. Inauguracja kampanii wyborczej kandydata na Burmistrza Miasta Pułtusk Krzysztofa Nuszkiewicza. Jak podają organizatorzy: ,,Podczas spotkania specjalnie dla Pań zagra na gitarze i zaśpiewa Wojtek Kiełbasa".

(godz.18:00, Sala Maneż Domu Polonii w Pułtusku)

 

8 marca 2024 r. Koncert z okazji Dnia Kobiet organizowany przez Miasto Pułtusk. Wystąpi Antek Smykiewicz.

(godz. 18.00, Sala Kina MCKiS w Pułtusku)

 

10 marca 2024 r. Koncert z okazji Dnia Kobiet. Szlagiery Piosenki Francuskiej i Włoskiej. Wystąpią: Aleksandra Okrasa i Wojciech Bardowski.

(godz. 16:00, Sala Maneż Domu Polonii w Pułtusku)

 

Małym rozczarowaniem dla pułtuszczan lubiących dobrą zabawę może być fakt, że dwa z czterech koncertów odbędą się tego samego dnia o tej samej godzinie. W związku z tym część mieszkańców, która chętnie odwiedziłaby obydwa koncerty, będzie musiała dokonać WYBORU. 

 

Materiały informujące o wydarzeniach.

fot. tytułowe: zdjęcie poglądowe.

Koncert zespołu,, Spoko Loko" zorganizowany przez portal Pułtusk.news przy wsparciu pułtuskich firm i przyjaciół. 23 lipca 2023r.)

autor: J K

Tagi: #Koncert #dzień kobiet #Pultusk

REKLAMA

miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy