REKLAMA

Data publikacji: 23 mar 2026

Pułtusk. Awantura domowa zakończona zatrzymaniem. 29-latek zniszczył policyjny radiowóz

Pułtusk. Awantura domowa zakończona zatrzymaniem. 29-latek zniszczył policyjny radiowóz

Policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca Pułtuska, który odpowie za przemoc domową oraz uszkodzenie mienia. Mężczyzna podczas transportu do komendy zniszczył policyjny radiowóz.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury domowej. Na miejsce natychmiast skierowano patrol prewencji.

Z relacji osoby zgłaszającej wynikało, że agresywny 29-latek wszczynał kłótnie oraz niszczył wspólne mienie. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu, co mogło mieć wpływ na jego zachowanie.

Policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu sprawcy. W trakcie przewożenia do jednostki Policji mężczyzna zachowywał się agresywnie - kopiąc, uszkodził radiowóz. Straty oszacowano na około 3 tysiące złotych.

Po wytrzeźwieniu w policyjnej celi 29-latek został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Odpowie za stosowanie przemocy domowej, a także za uszkodzenie mienia należącego do Policji.

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

REKLAMA

oprac. na podstawie informacji: kom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku

autor: Aleksandra Królak

Tagi: #Pułtusk #awantura domowa

Bądź na bieżąco, obserwuj nas na
Google News

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy

Udostepnij

Pułtusk. Awantura domowa zakończona zatrzymaniem. 29-latek zniszczył policyjny radiowóz

Pułtusk. Awantura domowa zakończona zatrzymaniem. 29-latek zniszczył policyjny radiowóz