REKLAMA

Data publikacji: 31 sty 2023

PUŁTUSCY STRAŻACY DEBIUTOWALI W MISTRZOSTWACH

PUŁTUSCY STRAŻACY DEBIUTOWALI W MISTRZOSTWACH

30 stycznia 2023 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Zielonce odbyły się zmagania strażaków w piłce siatkowej. Były to eliminacje Eliminacje strefowe XXI Mistrzostw województwa mazowieckiego strażaków PSP w piłce siatkowej. Pułtuscy strażacy debiutowali w rozgrywkach.

Pięć drużyn rozegrało łącznie dziesięć spotkań „każdy z każdym”. W zawodach udział brały drużyny z Komend Powiatowych Państwowej Straży Pożarnej z: Pułtuska, Garwolina, Ostrowi Mazowieckiej, Wołomina oraz Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie. Zmagania wyłoniły zwycięzce, który zagra w kolejnej turze rozgrywek.

Dla drużyny Komendy Powiatowej PSP w Pułtusku był to debiut w tego typu rozgrywkach. Ostatecznie po bardzo wyrównanych meczach pułtuska reprezentacja strażaków zajęła V miejsce.

Końcowa klasyfikacja:

Pierwsze miejsce - Komenda Wojewódzka PSP w Warszawie

Drugie miejsce - Komenda Powiatowa PSP w Garwolinie

Trzecie miejsce - Komenda Powiatowa PSP w Wołominie

Najlepszy atakujący zawodów - Piotr Mikulski KP PSP Garwolin

Najlepszy blokujący zawodów - Łukasz Włodarczyk KW PSP Warszawa

MVP zawodów - Paweł Adamczyk KW PSP Warszawa

Turniej finałowy do którego awansowała KW PSP w Warszawie odbędzie się 7 marca w Radomiu.

Foto Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie - www.gov.pl / Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku -Facebook

Tagi: #Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku #Komenda Powiatowa PSP w Garwolinie #Komenda Powiatowa PSP w Wołominie #Komenda Wojewódzka PSP w Warszawie #siatkówka #straż pożarna #XXI Mistrzostwa strażaków w piłce siatkowej

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy