REKLAMA

Data publikacji: 11 lut 2023

Przyszła runda zapowiada się obiecująco

Przyszła runda zapowiada się obiecująco

Piłkarki z Pułtuska wznowiły treningi 17 stycznia i spotykają się na trzech jednostkach treningowych w tygodniu. Pierwszy mecz ligowy w rundzie rewanżowej drużyna rozegra na wyjeździe 1/2 kwietnia z Uniwersytetem Warszawskiem.

W okresie przygotowawczym do rundy wiosennej FUKS BRIX PUŁTUSK rozegra sześć spotkań towarzyskich, które będą ważnym elementem budowania formy przed rozgrywkami. Sparingpartnerzy pułtuszczanek to: Żbik Nasielsk (IV liga), Loczki Wyszków (II liga), Ekosport Białystok (III liga), AKS Warszawa (III liga), Legia Warszawa (III liga), drużyna chłopięca (kat. trampkarz).

Jesień była wymagającym okresem. W lidze pojawiło się kilka nowych, silnych drużyn. Młode zespoły okrzepły i zaprezentowały wyższą jakość niż w poprzednim sezonie. Zapytaliśmy więc zawodniczki, co będzie wiosną ich osobistym boiskowym sukcesem i jakich drużynowych osiągnięć spodziewają się na koniec sezonu:

Moim osobistym sukcesem z racji pozycji na boisku (napastnik), będzie przede wszystkim poprawa skuteczności, kreowanie jak najwięcej sytuacji bramkowych oczywiście zakończonych golem. Poprawa jakości gry, udowodnienie ze nasza drużyna reprezentuje wysoki poziom i już dawno powinna grać w wyższej lidze. Oczywiście na koniec sezonu spodziewam się tylko jednego: pierwszego miejsca w tabeli, a co za tym idzie- awansu do III ligi !!!

Monika Bazydło


Przyszła runda zapowiada się obiecująco. Przygotowania i każdy trening są tak przemyślane, abyśmy były w stanie osiągnąć jak najlepszą formę na zbliżające się rozgrywki. Dzięki odpowiedniemu zaangażowaniu każdej zawodniczki wiem, że jest to możliwe. Mam nadzieję, że dzięki temu moje umiejętności motoryczne, technika oraz szybkość wzrosną o kilka poziomów. Dążę do tego, by godząc studia i pracę z pasją - udało mi się być na jak największej liczbie jednostek treningowych i meczów, aby wykorzystać ten czas w 100%. Nasze ambicje sięgają wysoko także myślę, że każdy członek drużyny jest nastawiony na zdobywanie za każdym razem 3 punktów i miejsce na szczycie tabeli. To realny cel, a czy uda się go osiągnąć, zależy tylko od nas. Zapowiada się ciekawy sezon i czekam z niecierpliwością, aż będziemy mogły pokazać, co potrafimy.

Nina Makowska


Grają z Nami: Drogi i Mosty, Brix, Isbud, Polmlek, Agami, Aquick, Miasto Pułtusk

Tekst i foto: Fuks Brix Pułtusk - Trener/Członek Zarządu Łukasz Załęski

Tagi: #piłka nożna #Pułtusk

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy