REKLAMA

Data publikacji: 15 cze 2024

Przedwczesne pożegnanie Nico Woutersa z Pułtuskiem

Przedwczesne pożegnanie Nico Woutersa z Pułtuskiem

Nadnarwianka zakończyła sezon kolejnym efektownym zwycięstwem. Unia Warszawa przegrała w Pułtusku 0:6. Zespół Pawła Zacharskiego strzelił aż 103 gole w tym sezonie – najwięcej od 23 lat! I tylko pożegnanie Nico Woutersa z zespołem mogło być nieco inne.

Wouters to jeden z najlepszych napastników Nadnarwianki w ostatnich - chyba nie ma co się bać tego słowa - dekadach. 23-latek kończy sezon z 38 golami. Z kolei w pierwszym w barwach pułtuszczan zdobył 20 bramek. W sobotę wbił Unii jedno trafienie. Starał się, ale to nie był jego dzień. Na domiar złego w 88. minucie zobaczył drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko.

Była chwila frustracji, ale z Nico wspominać będziemy niemal wyłącznie dobre momenty. Tych zespół w tym sezonie miał wiele. Nadnarwianka wygrała w Nasielsku, Ostrołęce, stoczyła ciekawe boje z Przasnyszem, a rywali z dołu ligi ogrywała w sposób bezdyskusyjny. 

Tak wysoka forma sprawia, że przed kolejnym sezonem w głowach pojawia się słowo "awans". Na razie wiadomo jednak, że drużynę opuści Wouters, który najprawdopodobniej zagra w którymś z mazowieckich IV-ligowców. 

Nadnarwianka Pułtusk - Unia Warszawa 6:0 (3:0)

Towarek 16, Wouters 38, Cynt 41, Wiechowski 60, Jabłoński 74, Stępniewski 77

Obidziński - Jagielski, Burakowski, Ostrowski (68. Skrzecz) - Dejneka, Cynt, Towarek, Pietroń (61. Malik) - Wiechowski (68. Stępniewski), Wouters, Jabłoński

Fot. Konrad Mroziewicz Pułtusk.news

autor: J K

Tagi: #Nadnarwianka Pułtusk

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy