REKLAMA

Data publikacji: 15 maj 2019

Pożary samochodów w Pułtusku, Drwałach i Psarach

Pożary samochodów w Pułtusku, Drwałach i Psarach

Prawdopodobnie w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej doszło do pożarów samochodów w miejscowościach: Psary, Drwały i w Pułtusku.

13 maja br. o godz. 16:30 strażacy OSP Obryte otrzymali zgłoszenie od dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku o pożarze samochodu w miejscowości Psary na terenie gminy Obryte.

Do zdarzenia zadysponowano zastęp GCBA, 1 zastęp OSP Obryte i 1 JRG Pułtusk. Po dotarciu na miejsce zdarzenia podano dwa prądy wody w natarciu na palącą się komorę silnika. Dzięki szybkiej akcji strażaków udało się zapobiec całkowitemu spaleniu pojazdu.

Do kolejnego, niebezpiecznego pożaru doszło 11 maja, na myjni samochodowej przy ul. Kolejowej w Pułtusku. Prawdopodobnie w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej zapalił się samochód osobowy. Pożar gasiło 7 ratowników z JRG Pułtusk.

9 maja doszło do pożaru samochodu osobowego na drodze przebiegającej przez las w miejscowości Drwały gmina Zatory. Strażacy z OSP Pniewo i JRG Pułtusk ugasili pożar auta.

Foto: Tomasz Dana, OSP Obryte – KSRG
Info: KPP SP w Pułtusku, OSP Obryte

Tagi: #2019 #auto #fakty #informacje Pułtusk #Obryte #powiat pułtuski #pożar #Psary #Pułtusk #pułtusk news #straż pożarna

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy