REKLAMA

Data publikacji: 29 maj 2023

POŻAR BUDYNKU MIESZKALNEGO W SOKOŁOWIE WŁOŚCIAŃSKIM. JEDNA OSOBA TRAFIŁA DO SZPITALA

POŻAR BUDYNKU MIESZKALNEGO W SOKOŁOWIE WŁOŚCIAŃSKIM. JEDNA OSOBA TRAFIŁA DO SZPITALA

Do pożaru budynku mieszkalnego w Sokołowie Włościańskim strażacy zostali wezwani dzisiaj (29.05) po godz. 13.00. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Do akcji ratowniczo-gaśniczej skierowano 3 zastępy JRG Pułtusk, oraz zastęp OSP Obryte i Zambski Kościelne. Na miejscu działania podjął również Zespół Ratownictwa Medycznego.

Jak relacjonuje OSP Obryte na swoim profilu Facebook, zgłoszenie od dyspozytora KP PSP w Pułtusku o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Sokołowo Włościańskie dotarło o godz. 13.10.

Do działań udajemy się zastępem 619M29. Gdy dotarliśmy na miejsce zdarzenia kłęby dymu wydobywały się przez okna na zewnątrz budynku. Mieszkańcy opuścili budynek przed przyjazdem służb. Działania nasze polegały na odłączeniu prądu, wprowadzeniu roty strażaków w aparatach ODO do środka budynku, udzieleniu pomocy przedmedycznej osobie poszkodowanej, pracach rozbiórkowych.

OSP Obryte

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, która zastała zabrana przez ZRM do szpitala. Na koniec działań wszystko zostało sprawdzone kamerą termowizyjną oraz detektorem wielogazowym.

Opr. na podstawie informacji i foto OSP Obryte profil Facebook

Tagi: #KP PSP Pułtusk #OSP Obryte #OSP Zambski #pożar #straż pożarna

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy