REKLAMA

Data publikacji: 26 maj 2023

Powstała aplikacja ułatwiająca kontakt z jednostką Policji i dzielnicowym

Powstała aplikacja ułatwiająca kontakt z jednostką Policji i dzielnicowym

Na swojego smartfona można pobrać aplikację „Moja Komenda”, która ułatwia kontakt z jednostką Policji i dzielnicowym.

W aplikacji można odnaleźć dzielnicowych z Pułtuska i całego powiatu. Użytkownik sprawdzi także najbliższą jednostkę Policji, dowie się jak nazywa się dzielnicowy, uzyska jego dane teleadresowe, połączy się z nim jednym kliknięciem, będzie mógł wysłać do niego wiadomość e-mail.

Jak znaleźć swojego dzielnicowego?

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę swój adres zamieszkania, a aplikacja wskaże dane funkcjonariusza. Co ważne, wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline.

Aplikacja „Moja komenda” zawiera także bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Dodatkowo zawiera jednostki, m.in. rewiry dzielnicowych oraz posterunki. Aplikacja została wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki. Dodatkowo „Moja komenda” umożliwia wyszukanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym.

Facebook Policja Pułtusk

Aplikację można pobrać za darmo na telefony z systemem Android. Została przygotowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Policję w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”.

Artykuł powstał na podstawie informacji przygotowanej przez sierż. Renatę Soból/ Facebook Policja Pułtusk

fot. policja.pl

Tagi: #aplikacja #policja Pułtusk #Pułtusk

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy