REKLAMA

Data publikacji: 14 gru 2022

Powiat Pułtuski realizuje projekt grantowy Cyfrowy Powiat

Powiat Pułtuski realizuje projekt grantowy Cyfrowy Powiat

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską (UE) z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (PO PC) na lata 2014-2020. Informacje na temat projektu znajdują się na stronie BIP Powiatu Pułtuskiego www.bip.powiatpultuski.pl – CYFROWY POWIAT

W ramach projektu zaplanowano dla Starostwa Powiatowego w Pułtusku zakup centralnego UPS i pamięci RAM, wdrożenie systemu zbierania logów oraz zakup dostępu do modułu umożliwiającego rezerwację on-line wizyt w Wydziale Komunikacji i Dróg za pomocą serwisu www i aplikacji mobilnej. Ponadto, w ramach projektu zaplanowano przeprowadzenie w urzędzie diagnozy cyberbezpieczeństwa.

Zaplanowane zadania mają na celu zwiększenie wydajności i poprawy pracy urządzeń w Starostwie Powiatowym w Pułtusku, zwiększenie bezpieczeństwa środowiska danych wytwarzanych w urzędzie oraz zastosowanie nowych technologii w świetle COVID-19 w zakresie obsługi klienta. Powyższe działania wpłyną na poprawę wsparcia rozwoju cyfrowego i zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Starostwie Powiatowym w Pułtusku.

Projekt realizowany jest okresie IX.2022-IX.2023.

Kwota pozyskanego grantu na realizację projektu, zgodnie z umową: 155 223 PLN

W grudniu br. planowane jest uruchomienie w Starostwie Powiatowym w Pułtusku dostępu do modułu umożliwiającego rezerwację on-line wizyt w Wydziale Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Pułtusku za pomocą serwisu www i aplikacji mobilnej.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony www.powiatpultuski.pl

Tagi: #cyfrowy powiat

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy