REKLAMA

Data publikacji: 28 mar 2023

POTRĄCIŁ KOBIETĘ NA PASACH. POLICJA PUBLIKUJE NAGRANIE KU PRZESTRODZE [wideo]

POTRĄCIŁ KOBIETĘ NA PASACH. POLICJA PUBLIKUJE NAGRANIE KU PRZESTRODZE [wideo]

Policja opublikowała ku przestrodze kierowców i pieszych nagranie z wypadku do którego doszło na przejściu dla pieszych przy ul. Przasnyskiej w Makowie Mazowieckim. 28-letni kierowca volvo potrącił 67-letnią kobietę. Kierowca udzielił pomocy poszkodowanej. Kobieta o zdarzeniu nie poinformowała policji. Nie była świadoma obrażeń, których doznała.

Video niedostępne.

Wypadek miał miejsce 23 marca około godziny 18:30. Zgłoszenie o wypadku makowscy policjanci otrzymali kolejnego dnia, kiedy wpłynęło nagranie z monitoringu. Na nagraniu widać kierującego volvo, który potracił, pieszą będącą na przejściu dla pieszych. Kierowca zatrzymał się i pomógł kobiecie wstać. Po kilku minutach kobieta odeszła trzymając się za biodro, a kierowca odjechał.

Po otrzymaniu tego nagrania policjanci dotarli do poszkodowanej kobiety. Okazało się, że jest to 67-letnia mieszkanka Makowa Mazowieckiego. Kobieta potwierdziła, że takie zdarzenie miało miejsce. Zaznaczyła, że ona sama nie chciała pomocy, dotarła do domu twierdząc, że to tylko potłuczenie. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która zabrała kobietę na badania. Okazało się, że 67-latka ma złamaną miednicę.

W weekend policjanci ustalili, że kierującym volvo jest 28-letni mieszkaniec woj. podlaskiego. Mężczyzna tłumaczył, że nie zauważył będącej na przejściu kobiety. Chciał wezwać pomoc, ale kobieta odmówiła. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zabezpieczyli możliwe ślady, ustalili świadków zdarzenia. W tej sprawie wszczęte jest dochodzenie, którego celem jest wyjaśnienie wszystkich okoliczności wypadku.

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zwiększenie ostrożności podczas poruszania się po drogach.

Autor: podkom. Monika Winnik/ Film KP w Makowie Mazowieckim

Tagi: #Maków Mazowiecki #pieszy #Policja #Volvo #wypadek

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy