REKLAMA

Data publikacji: 5 maj 2023

POŚCIG POLICYJNY, ROZBITY RADIOWÓZ I NARKOTYKI U ŚCIGANYCH...

POŚCIG POLICYJNY, ROZBITY RADIOWÓZ I NARKOTYKI U ŚCIGANYCH...

W nocy z czwartku na piątek (4/5 maja) policjanci z nasielskiego komisariatu próbowali zatrzymać do kontroli kierującego samochodem marki Mitsubishi. Kierowca jednak nie zatrzymał się i podjął próbę ucieczki. Funkcjonariusze ruszyli więc w pościg.

Do scen niczym z filmu akcji doszło na ulicy Warszawskiej w Nasielsku. Około północy policjanci podjęli próbę kontroli samochodu osobowego marki Mitsubishi, ale kierowca nie zatrzymał się i zaczął uciekać.

Policjanci ruszyli więc w pościg. W okolicach miejscowości Pniewo, tuż za Nasielskiem uciekający kierowca zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z radiowozem. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń.

Policjanci zatrzymali kierującego pojazdem 53-latka. Okazało się, że nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów. Był z nim 45-letni pasażer, który po zderzeniu z wozem policyjnym zaczął uciekać pieszo. Został jednak ujęty przez policjantów.

Obaj mężczyźni mieli przy sobie narkotyki: amfetaminę i marihuanę. Zostali osadzeni w policyjnym areszcie.

Szczegóły zdarzenia opisuje Miejski Reporter który był na miejscu. Kliknij poniżej:

Opr. na podstawie informacji Miejski Reporter profil Facebook / infografika pultusk.news na podstawie printscreen nagrania Miejski Reporter

Tagi: #Policja #POŚCIG

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy