REKLAMA

Data publikacji: 5 sty 2023

Portugalskie wzmocnienie Wenecji Pułtusk!

Portugalskie wzmocnienie Wenecji Pułtusk!

Tydzień temu informowaliśmy o transferze Białorusina Denisa Samsonova do pułtuskiej Wenecji. Dziś mamy kolejną niespodziankę, która wzmocni klub przed drugą rundą II ligi Futsalu.

Drużyna Wenecji Pułtusk pozyskała Portugalczyka Duarte Nuno Oliveira de Araujo!

Duarte Araujo, to osoba bardzo dobrze znana w świecie polskiego futsalu. Zarząd Wenecji od dłuższego czasu zabiegał o tego zawodnika!!! Araujo swoje kroki zaczynał w Portugali w drużynach Perafita, Freixieiro oraz w Água Viva. W sezonie 2016/2017 rozpoczął swoją karierę w Polsce w klubie AZS UW Wilanów. W I lidze grał aż do sezonu 2019/2020 gdzie razem z drużyną AZS UW Wilanów awansował do ekstraklasy! Już po pierwszym sezonie przeszedł do drużyny Legii Warszawa gdzie grał przez rok. Ostatnie pół roku grał w pierwszoligowym Luxiona AZS UMCS Lublin.

W dniu 03.01.2023 Duarte Araujo związał się z Wenecją Pułtusk. Jest to bez wątpienia sukces pułtuskiej drużyny, gdyż pozyskała zawodnika z ogromnym doświadczeniem gry w futsal w Portugalii oraz w Polsce na poziomie Ekstraklasy i I ligi!

Duarte Araujo to lewonożny zawodnik grający jako Pivot lub lewoskrzydłowy. Życzymy powodzenia w rozgrywkach II ligi i szybki powrót na poziom I ligi z naszą Wenecją! Duarte Nuno Oliveira de Araujo. Łącznie w rozgrywkach ligowych w Polsce Duarte Araujo zdobył 42 gole!

Tagi: #AZS Darkomp Wilanów #Duarte Araujo #Futsla #Legia Warszawa #Luxiona AZS UMCS Lublin #Wenecja Pułtusk

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy