REKLAMA

Data publikacji: 19 lut 2020

POMOC DLA OSÓB POKRZYWDZONYCH PRZESTĘPSTWEM

POMOC DLA OSÓB POKRZYWDZONYCH PRZESTĘPSTWEM

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, który w tym roku potrwa od 21 do 28 lutego, to kolejna edycja akcji koordynowanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Związana jest ona z ustanowieniem dnia 22 lutego Dniem Ofiar Przestępstw. Porady prawne będzie można m.in. uzyskać w Komendzie Powiatowej Policji w Pułtusku

Idea obchodów Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw zrodziła się w 2000 r. w Ministerstwie Sprawiedliwości i ma na celu zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem. Jest ona związana z obchodzonym 22 lutego Międzynarodowym Dniem Ofiar Przestępstw.

Porady prawne będzie można m.in. uzyskać w Komendzie Powiatowej Policji w Pułtusku. W dniach 21 oraz 24-28.02 w godz. 10.00 - 15.00 osoby deklarujące chęć skorzystania z pomocy w ramach Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem będą mogły zgłaszać się o pomoc, która zostanie im udzielona przez Kierownika Wydziału Kryminalnego podkom. Arkadiusz Kosiński, pokój nr 8,  tel. 23 692 72 01.

KPP Pułtusk

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy