REKLAMA

Data publikacji: 21 paź 2023

Policja zaprasza do siebie! Dzień otwarty w najbliższą środę

Policja zaprasza do siebie! Dzień otwarty w najbliższą środę

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół średnich na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się 25 października br. w godzinach 10:00-13:00. Wszyscy chętni będą mogli zobaczyć „od kuchni” pracę policjantów, poznać sprzęt wykorzystywany w służbie oraz porozmawiać z mundurowymi o charakterze ich pracy i pracownikami kadr o wymaganiach stawianych kandydatom do służby.

Niebawem DZIEŃ OTWARTY w Komendzie Powiatowej Policji w Pułtusku. Mundurowi zapraszają wszystkich uczniów szkół średnich oraz osoby zainteresowane służbą w policji do swojej siedziby przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej.

W tym dniu osoby zainteresowane wstąpieniem do służby w Policji będą mogły porozmawiać z pracownikami do spraw naboru i złożyć na miejscu odpowiednie dokumenty dotyczące wstąpienia w policyjne szeregi.

Podczas spotkania odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć miejsca, do których nikt poza policjantami na co dzień nie ma dostępu. Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać z mundurowymi o charakterze specyfiki i ich pracy w każdym z wydziałów.

Ponadto funkcjonariusze przygotują dla swoich gości wiele atrakcji, m.in. pokaz policyjnego sprzętu, pokaz taktyk i technik interwencji, stoisko technika kryminalistyki, zwiedzanie budynku logistycznego i obiektu nowoczesnej strzelnicy.

Zachęcamy do aktywnego udziału!

Autor: kom. Milena Kopczyńska

Fot. Pułtusk.news

autor: J K

Tagi: #komenda #Policja #Pułtusk

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy