REKLAMA

Data publikacji: 10 cze 2024

Piłkarskie święto w Pułtusku. Turniej "Dzień Dziecka nie tylko w Dzień Dziecka"

Piłkarskie święto w Pułtusku. Turniej "Dzień Dziecka nie tylko w Dzień Dziecka"

Ponad 160 zawodniczek i zawodników z 16 klubów piłkarskich w minioną sobotę, 8 czerwca zjechało do Pułtuska na turniej piłkarski pod hasłem "Dzień Dziecka nie tylko w Dzień Dziecka", który zorganizował FUKS Pułtusk. To było prawdziwe święto piłkarskie. 

Impreza składała się z dwóch turniejów piłkarskich, a w rozgrywkach wzięły udział dziewczęta i chłopcy. Na czterech boiskach rozegrano niezwykle emocjonujące turniej w dwóch kategoriach wiekowych. 

Licznie zgromadzona publiczność, którą stanowiły w większości rodziny młodych sportowców oraz zaprzyjaźnione z klubami osoby doświadczyła pokazu piłkarskich umiejętności, boiskowej walki uśmiechów oraz łez.

W turnieju udział wzięły drużyny z klubów: Lider Winnica, APN Olimp Ciechanów, UKS Loczki Wyszków, KS Goworowo, UKS Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk, KS Raszyn, UKS Sokół Nasielsk, AS Progres Płońsk. 

Klub FUKS Pułtusk zorganizował wydarzenie w ramach zadania publicznego dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk a koordynatorem był członek Zarządu Klubu i trener Łukasz Załęski.

FUKS Pułtusk dziękuje za użyczenie sprzętu sportowego oraz dwóch bramek piłkarskich UKS Future is Now - piłkarski trening indywidualny, za użyczenie dwóch bramek piłkarskich UKS Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk, za udostępnienie obiektu Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Pułtusku. Dziękujemy też wszystkim wolontariuszom, którzy przyczynili się do sprawnej organizacji imprezy począwszy od wczesnych przygotowań, a skończywszy na sprzątaniu obiektu 

 

Opr. na podstawie informacji nadesłanej przez trenera Łukasza Załęskiego, członka Zarządu FUKS Pułtusk/ #Mazowszepomaga #programywsparcia #solidarnośćmazowiecka

 

 

Tagi: #sport #piłka nożna

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy