REKLAMA

Data publikacji: 25 kwi 2023

PIŁKARSKI WEEKEND U "FUKSIAREK"

PIŁKARSKI WEEKEND U "FUKSIAREK"

Miniony weekend w Fuks Pułtusk mogą uznać za niezwykle udany pod kątem meczowym i aktywny na boisku, pomimo, że pierwsza drużyna nie rozegrała zaplanowanego spotkania, gdyż przeciwnik nie zdołał zorganizować się na mecz.

Orliczki

W trzecim meczu ligowym nasza najmłodsza drużyna ligowa zmierzyła się chłopcami z MKS Mławianka Mława. Od samego początku inicjatywa w tym spotkaniu należała do naszych przeciwników. Stworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych, które skutecznie zamieniali na bramki. Dla nas był to kolejny mecz w którym zdobyłyśmy bramki, nie było ich aż tyle co w poprzednich pojedynkach ale również sytuacji strzeleckich było mniej.

Pomimo przewagi Mławianki nasze FUKSIARY nie poddawały się i walczyły do końca. Chłopcy byli ogromnymi spryciolami, ale mimo tego Pułtuszczanki zdołały strzelić im dwa gole i po trzech meczach podopieczne trenerki Moniki Brzozowskiej mają ich na koncie aż 20 !!

Cieszy fakt, że kolejne zawodniczki mogły zadebiutować w oficjalnych rozgrywkach MZPN.

Bramki: Robaczek Paulina

Skład: Dziubińska K., Groszkowska O., Nalewajk A., Robaczek P., Nizielska L., Dąbrowska A., Ostrowska Z., Misiurska H., Malanowska L., Zagata M., Szcześniak Ł., Twardowska K. Trenerzy: Monika Brzozowska, Szymon Boligłowa

Trampkarki

Nieco starsze FUKSIARKI podejmowały jako gospodynie w meczu derbowym zespół Młodych Orłów.
Pierwsza połowa była wyrównana i piłkarsko całkiem przyjemna dla oka. W drugiej licznie zgromadzeni kibice również mogli czuć, satysfakcję, ponieważ obie drużyny wkładały mnóstwo serca w walkę, choć sama gra była już nieco odmiennej urody.

Wynik też powoduje niedosyt, bo z obu stron nie zabrakło dogodnych sytuacji. Dziewczyny pokazały w meczu z chłopcami charakter, ponieważ dwukrotnie z powodzeniem goniły wynik. Bardzo Nas cieszy, że dziewczęta z tak krótkim stażem treningowym potrafią podjąć równorzędną rywalizację z chłopcami.
Serdeczne podziękowania dla Pana Gerard Gemza, który pod nieobecność sędziego wcielił się w rolę arbitra i wykonał zadanie idealnie. Przypominamy, że na codzień Gerard błyszczy na boisku jako zawodnik Nadnarwianka Pułtusk.

FUKS PUŁTUSK 2:2 Młode Orły Pułtusk

Kadra FUKS: Oleś, Pikora, Żuk, Kamińska, Krawczyk, Makowska, Horn, Ziółek, Czarnecka, Chimkowska, Pikora, Śliwińska, Jaworska, Gawęda, Kiela. Trenerzy: Łukasz Załęski, Szymon Boligłowa

BRIX Pułtusk seniorki

Pierwsza drużyna tego dnia miała wolne, ponieważ przeciwnik nie zdołał zorganizować się na mecz. Zasądzony został walkower, a dzień wcześniej seniorki przy wsparciu trampkarek rozegrały grę wewnętrzną 11v11

Grupy naborowe

Cały czas zapraszamy do naszych najmłodszych grup. Dziewczęta chcące rozpocząć przygodę z piłką nożną mogą kontaktować się z trenerami:

Łukasz Załęski tel. 507 766 928
Monika Brzozowska 509 266 788

Tekst i Foto: Łukasz Załęski Fuks Brix Pułtusk

Tagi: #Fuks Brix Pułtusk #Mławianka #Młode Orły Nadnarwianki #piłka nożna #sport #trampkarki

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy