REKLAMA

Data publikacji: 14 maj 2024

Piknik rodzinny na św. Izydora – patrona rolników

Piknik rodzinny na św. Izydora – patrona rolników

18 maja 2024 r. Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi zaprasza na Piknik rodzinny na św. Izydora – patrona rolników. Współorganizatorem wydarzenia jest HACIENDA & CO.

18 maja (sobota)

Drwały 60, gmina Zatory

godz. 14:00-18:00

 

 

Od godziny 14.00 czekać będzie na Państwa moc atrakcji. W programie przewidziano m.in. koncerty zespołów ludowych – Orkiestry Tradycyjnej „Gracyki”, Zespołu Folklorystycznego „Kurpianka” z Kadzidła, Zespołu Pieśni i Tańca „BezWianka” z Ostrowi Mazowieckiej, Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek” z Wyszkowa. 

Nie zabraknie również potańcówki na ludowo przy muzyce na żywo, stoisk kół gospodyń wiejskich oferujących tradycyjne przysmaki i wyroby rękodzielnicze oraz wielu niespodzianek i atrakcji dla najmłodszych. 

 

W godzinach 18.00- 22.00 zapraszamy na dalszą część wydarzenia, którego organizatorem jest HACIENDA & CO.

 

Kontakt: janusz.pawlak@nikidw.edu.pl

Tel: 511 056 898

 

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny!

 

Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi jest państwową instytucją kultury, której jednym z głównych zadań jest popularyzowanie, dokumentowanie i poszerzanie wiedzy na temat kultury mieszkańców obszarów wiejskich. Misję tę realizuje m.in. poprzez upowszechnianie wiedzy o kulturze wsi, zachęcanie mieszkańców wsi do poznania swojego dziedzictwa oraz pokazywanie piękna tradycji wiejskich mieszańcom miast.  

 

 

 

artykuł sponsorowany 

autor: J K

Tagi: #Zatory #Drwały #Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy