REKLAMA

Data publikacji: 31 mar 2020

PIJANY UCIEKAŁ PRZED POLICJĄ. BYŁ PIJANY I MIAŁ NARKOTYKI

Pościg prowadzony przez pułtuskich policjantów skutkował zatrzymaniem 21- latka. Mężczyzna próbował pozbyć się dowodów swojej winy, gdy uciekając przed policjantami wyrzucił marihuanę. Za swoje czyny odpowie przed Sądem.

Kierujący samochodem KIA zwrócił na siebie uwagę policjantów, gdy nie zastosował się do znaku zakazującego wjazd. Mimo dawanych wyraźnie sygnałów do zatrzymania, mężczyzna na widok radiowozu przyśpieszył i zaczął uciekać przez miasto.

Poruszał się z pasażerem. Policjanci zauważyli wyrzucany przez jednego z mężczyzn przedmiot. Jak się później okazało był to pojemnik z narkotykami. To jednak nie koniec problemów nieodpowiedzialnego kierowcy.

Po zatrzymaniu pojazdu mężczyźni zaczęli uciekać pieszo. Po krótkim pościgu kierowca został ujęty. Do przestępstwa niezatrzymania się do kontroli i posiadania narkotyków doszedł jeszcze stan w jakim się znajdował. 21- latek miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

W wyrzuconej z samochodu foliowej torebce, którą znaleźli funkcjonariusze, była marihuana. W wyniku podjętych działań szybko też został ujęty pasażer. 26 letni mieszkaniec Nowego Targu odpowie zarówno za posiadanie jak i udzieleniu narkotyku innej osobie.

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusk/Foto KPP Pułtusk

Tagi: #marihuana #narkotyki #pijany kierowca #Policja #POŚCIG #Pułtusk #zatrzymany

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy