REKLAMA

Data publikacji: 20 lut 2024

Paweł Wiesiołek Mistrzem Polski! "Wrócił na tron" - komentują

Paweł Wiesiołek Mistrzem Polski! "Wrócił na tron" - komentują

"Zadanie wykonane. Tytuł Mistrza Polski należy do mnie" - skomentował swój kolejny sukces Paweł Wiesiołek, Olimpijczyk któremu nie brak powiązań z Pułtuskiem o czym z dumą należy pamiętać. Kolejne Mistrzostwo zdobyte a teraz zaczęło się już odliczanie do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

"Paweł Wiesiołek wrócił na tron" - czytamy w mediach ogólnopolskich po tym jak przypieczętował swoje dotychczasowe sukcesy, kolejnym mistrzostwem w siedmioboju w Toruniu. Zawodnik Warszawianki zgromadził w dwudniowej rywalizacji w Toruniu podczas 63. PZLA Halowych Mistrzostw Polski wartościowe 5825 pkt. 

Za 200 dni walka o olimpijskie medale. 

Paweł Wiesiołek, olimpijczyk i wychowanek MKS Pułtusk jest częstym gościem zawodów sportowych w Pułtusku i ważnych wydarzeń. Gości m.in. podczas Biegów Ireny Szewińskiej i Mityngu Wójtów w skoku wzwyż.

Nasz Olimpijczyk - mówimy z dumą, gdyż pochodzi ze wsi Borsuki Kolonia. Jest absolwentem Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zatorach. Mieszka i trenuje w Warszawie. Jak pisze w mediach społecznościowych przed nim kolejne wyzwanie olimpijskie - "Jedna myśl i jeden cel @paris2024"

Gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejne medale!

 

Opr. na podstawie mediów społecznościowych Pawła Wiesiołka

 

 

Tagi: #olimpijczyk #sport #Paweł Wiesiołek #Mistrz Polski #Lekkoatletyka

REKLAMA

miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy