REKLAMA

Data publikacji: 11 lis 2019

OTWARTA DLA ZWIEDZAJĄCYCH PO RAZ PIERWSZY...

OTWARTA DLA ZWIEDZAJĄCYCH PO RAZ PIERWSZY...

Po raz pierwszy, od zakończenia II Wojny Światowej, w dniu dzisiejszym (11 listopada 2019 r. ) taras widokowy pułtuskiej dzwonnicy, przy bazylice został udostępniony dla zwiedzających.

Po Mszy św. o godz. 12.00, ks. prał. Wiesław Kosek dokonał poświęcenia wyremontowanej dzwonnicy a następnie została ona udostępniona zwiedzającym. Dobrą nowinę mieszkańcom oznajmiły dzwony z wyremontowanej dzwonnicy, które rozbrzmiewały nad miastem. Rozbrzmiewała również muzyka Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej, która zagrała na tarasie widokowym.

Chętnych do zwiedzania nie brakowało.

Pułtusk szczyci się dwoma punktami widokowymi. Panoramę miasta można podziwiać z wieży Muzeum Regionalnego w Pułtusku oraz z wieży pułtuskiego Zamku. Teraz, po przeprowadzonym remoncie, Pułtusk zyskał kolejne, atrakcyjne miejsce widokowe, z którego możemy podziwiać panoramę miasta z innej perspektywy.

W dniu dzisiejszym, wejście na dzwonnicę zabezpieczają pułtuscy strażacy. Możliwość wejścia - od zakończenia Mszy św. o godz. 12.00 do ostatniego chętnego.

Tagi: #11 listopada 2019 #panorama #Pułtuska dzwonnica #Święto Niepodległości #taraza widokowy

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy