Data publikacji: 19 wrz 2025
Otwarcie wystawy Georgija Asłanjana w zabytkowej "Magdalence". Trwają Dni Patrona Pułtuska św. Mateusza 2025 [FOTO]
Dziś o godz. 10.00 w kaplicy św. Marii Magdaleny odbyło się otwarcie wystawy Georgija Asłanjana - artysty pochodzenia ormiańskiego, a od 37 lat związanego z Pułtuskiem. Wystawę można zwiedzać do 21 września od godz. 10.00 do godz. 18.00 w ramach trwających Dni Patrona Pułtuska św. Mateusza. To okazja aby porozmawiać z artystą i zakupić obrazy.
Bądź na bieżąco, obserwuj nas na
Google News
Zobacz także
Komentarze
Dodaj komentarz jako pierwszy