REKLAMA

Data publikacji: 27 sty 2020

Okradł pacjentkę w szpitalu. Policja prosi o pomoc

Okradł pacjentkę w szpitalu. Policja prosi o pomoc

Mężczyzna na początku stycznia okradł z pieniędzy i portfela pacjentkę Szpitala Powiatowego w Pułtusku. Jeżeli ktoś rozpoznaje osobę widoczną na zdjęciach proszony jest o pilny kontakt z policjantami. Mundurowi zapewniają anonimowość.

Do kradzieży doszło 12 stycznia na jednej z sal chorych oddziału kardiologicznego pułtuskiego szpitala powiatowego. Nieznany mężczyzna wszedł do pokoju pacjentki pod pretekstem przeprowadzenia wywiadu na temat jej choroby. Po około 15 minutowej rozmowie postanowił zapoznać się z całą dokumentacją medyczną i jak się okazało z sali  nie wyszedł z pustymi rękoma. Z szafki pacjentki zniknął portfel z zawartością. W środku był dowód osobisty i gotówka w wysokości 700 zł. Złodziej nie spodziewał się jednak, że na korytarzu szpitala znajduje się monitoring dzięki czemu wizerunek sprawcy został zarejestrowany przez kamery.

Policjanci dysponują zdjęciami, na którym widać twarz i sylwetkę podejrzewanego mężczyzny. Sprawę prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Pułtusku. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy kradzieży można przekazywać osobiście, telefonicznie pod numerem 23 692 72 00 albo 23 692 72 02.

Policjanci zapewniają całkowitą anonimowość.

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy