REKLAMA

Data publikacji: 13 sty 2020

OD POŁOWY STYCZNIA LIDL URUCHAMIA PARKOMATY. SPRAWDŹ NA JAKICH ZASADACH

OD POŁOWY STYCZNIA LIDL URUCHAMIA PARKOMATY. SPRAWDŹ NA JAKICH ZASADACH

Półtorej godziny za darmo - tyle spokojnie wystarczy, aby zrobić zakupy i odjechać. Od połowy stycznia, na terenie parkingu sklepu Lidl w Pułtusku zostaną uruchomione parkomaty. Klienci nie muszą się obawiać, bo dla nich zwiększy to komfort - uchroni od zajmowania miejsc parkingowych przez osoby pozostawiające pojazdy na parkingu sklepu, na wiele godzin. Trzeba jedynie wyrobić w sobie nawyk, aby po zaparkowaniu, przed wejściem do sklepu nie zapomnieć o pobraniu biletu z parkomatu.

Jeszcze przed końcem ubiegłego roku na parkingu Lidl w Pułtusku zostały ustawione parkomaty. Z powodu licznych pytań i prośby naszych czytelników o rzetelną informację, co do zasad, jakie w związku z wprowadzanymi parkomatami będą obowiązywały klientów, wysłaliśmy zapytanie do Biura Prasowego Lidl Polska. Poniżej publikujemy wyczerpującą informację, którą otrzymaliśmy.

Informujemy, że wszystkie parkingi przed sklepami Lidla są bezpłatne dla naszych klientów na czas dokonywania zakupów. Wybrane spośród naszych parkingów wyposażone są w systemy parkingowe, które chronią przed nieuprawnionym korzystaniem z miejsc postojowych, jednak i tam parkowanie jest bezpłatne pod warunkiem pobrania z parkomatu i umieszczenia za szybą darmowego biletu.

Zdecydowaliśmy się zainstalować parkometry na terenie parkingu przed sklepem w Pułtusku ze względu na pojawiające się informacje od klientów dotyczące braku miejsc parkingowych przy obiekcie. Planujemy uruchomić parkometry w połowie stycznia br. Postój dla naszych klientów trwający do 1,5 godziny będzie bezpłatny. Na terenie parkingu będzie zamieszczony regulamin informujący o zasadach korzystania z tego terenu. Parkometry będą obsługiwane przez zewnętrzną firmę – w przypadku braku biletu lub przekroczenia znacząco czasu parkowania zostanie wystawione przez operatora parkingu wezwanie do zapłaty.

Tagi: #2020 #Lidl #Lidl Polska #news #parkomaty #pułtusk news #zakupy

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy