REKLAMA

Data publikacji: 17 cze 2024

Nowy komunikat w sprawie remontu mostu "wyszkowskiego"

Nowy komunikat w sprawie remontu mostu "wyszkowskiego"

Remont mostu Obrońców Pułtuska wywołał paraliż komunikacyjny w całym mieście. W związku z tą sytuacją Urząd Miejski wydał komunikat następującej treści:

Ze względu na skalę problemów komunikacyjnych, jakie spowodował remont mostu, po interwencji Urzędu Miejskiego, Generalny Wykonawca Przedsiębiorstwo Usług Technicznych INTERCOR Sp. z o.o. przesłał harmonogram planowanych prac, który przedstawia się następująco:

– 17 – 21 czerwca – frezowanie nawierzchni ścieralnej oraz ułożenie nowej nawierzchni na całej długości i szerokości mostu;

– 24 czerwca do 5 lipca – naprawa kap chodnikowych oraz nawierzchni z żywicy;

– 1 – 5 lipca – oznakowanie poziome w technologii grubowarstwowej.

Z telefonicznych ustaleń wynika, że w soboty i w niedziele prace nie będą wykonywane.

Wiemy, że dzisiaj od godziny 16:00 będą wyłączone światła, ruch będzie odbywał się w obu kierunkach. Taka sytuacja zagwarantowana będzie do jutra do godz. 9:00. Po uzyskaniu informacji o kolejnych zmianach w organizacji ruchu, będziemy je na bieżąco przekazywać. Urząd Miejski, zwiększy częstotliwość kursów komunikacji miejskiej – “małych busów”, które czasowo będą poruszać się przez kładkę na rzece Narew ulicą Gajkowicza. Zachęcamy osoby mogące korzystać z jednośladów o wybieranie takiej formy komunikacji.

Zródło: FB Miasto Pułtusk 

autor: A D

Tagi: #utrudnienia w ruchu #Pułtusk

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy